Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ja neviem čo je somnou

Príspevok v téme: Ja neviem čo je somnou
Samantha999

Ahojte..prežívam niečo hrozné a za všetko si môžem sama..odišla som pred mesiacom z vš lebo ma to nebavilo a už sa to všetko začalo..viem že som mladá a mám život pred sebou ale proste nemala som čo robiť tak som začala premýšľať nad hlúposťami domýšlať si chorobu ktorú som videla u kamarátky keď som bola v 9.ročníku na zš stres panika úplne ma to odrovnalo..mamina ma zobrala ku psychologičke nie preto že som blázon ale preto že nak zistí že kde je problém keď pred všetkým utekám lebo mne keď sa niečo nepáči či kolektív alebo dačo sa mi zhnusí ja beriem veci a idem preč hlava nehlava nerozmýšľam a potom keď mi to dojde tak ma to mrzí..no boli sme u psychologičky tá povedala že mám slabú depku a nič pred tým nebolo okrem toho strachu z tej choroby a šup zrazu som aj depku mala a to bolo niečo hrozné Vianoce som prežila ako mŕtvola, sviatky tiež bo som dostala strach že niekomu ublížim rodičom, bratovi, psovi také stavy..no keď som išla sa zabávať všetko prešlo..všeobecne keď vídem von z domu prejde to:(..ale ja musím vedieť aj doma byť:(..ale bola som s kamarátom na káve a bolo mi super a tak som bola uvolnená a zrazu som pocítila len také prázdno proste stratila som zmyseľ života:(..nemám prečo žiť nič ma nebaví..a včera večer keď už som mala hrozný strach zo všetkého som si vravela že to je len zlý sen toto a bla bla a potom ako keby mi zase preplo že tu žijem len ja ako keby som bola len ja pupok sveta no uznajte ale zaspávam aj spím v pohode len proste ja veľa rozmýšľam keď na niečo prídem tak len na takéto kraviny..PROSTE NEŽIJEM..v januári idem zase k psychologičky povie robiť profesijný test ja sa bojím že mi zase prepne a ešte ma zavrú alebo čo a to je nechcem..na kalamita v mojom živote a mám len 20..rozprávala som sa ešte s jedným psychológom a ten mi povedal že to na prášky a lieky nevidí že sa musím zmeniť-žiť..:(((

atm

zrejme si len nahovaras nejake bludy a kedze si labilnejsej povahy tak ta taketo sugeracie hned ovplyvnuju. skus teda sugeracie pouzit na to, aby ti bolo lepsie. hovor si aj nahlas v prvej osobe nieco ako "mam sa rada, som zdrava, citim sa prijemne,..":) a skus to hlavne prave vtedy ked si vsimnes ze zase rozoberas nejake negativne myslienky

A-*

Myslím si, že by ti pomohlo keby si načal vypla a šla niekde ku kamoške alebo kamošovi. Len tak. Keď ti to pomáha a keď nemáš také stavy, keď si vonku tak si myslím, že prečo nie? Ale zároveň choď len k niekomu kto ťa pozná a vie o tebe. Keby náhodou. Veď so všetkým treba rátať. Držím palce ;-)

iI

Tieto stavy, ktoré opisuješ, zažívam pravidelne. Máš v sebe veľa hnevu, keďže nie si spokojná so svojim životom. Musíš prísť na to, čo konkrétne ti túto nespokojnosť vyvoláva. Začni to meniť a skús to nevzdať hneď ako príde prvé sklamanie. Inak to je beh na dlhé trate.

DzanaFX

Veľmi si všetko pripúšťaš, hlavne s azbav pocitu tej choroby, ktorú ani nemáš tov prvom rade, ďalej zmeň svoj život..Hej dobr eti povedal, zmeň svoje myslenie...To ti pomôže...Vieš keď mi niekto povie, že stratil zmysel života a počúvam to dosť často, jediná rada na to je, nájdi si ho...Pred 9timi mesiacmi som sa rozišla s priateľom, tiež mám len 21...Urobila som to hlavne preto, aby som si usporiadala život, lebo bol dosť chaotický a aby som sa pokúsila nájsť, čo je mojím životom, chcela som taktiež zatriediť všetky moje plány, myšlienky a všetko....Pohla som sa o dosť ďalej, ide len o to aby si sa k tomu odhodlala...Je mnoho duchovných cvičení, aby si prekonala tento stav v ktorom si... Len trošku pogoogli a neboj sa toho... Keď si nechala Výšku, tak ťa to asi nenapĺňalo, ale máš kopu času na to, aby si našla to čo ťa baviť naozaj bude a za čím si pôjdeš,...Stanov si ciele do budúcnosti, a zapisuj si ich aj keby ich malo byť mnoho, choď si za nimi...Možno takto zistíš zmysel/poslanie v tvojom živote... :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ja neviem čo je somnou - Fórum - ZDRAVIE.sk