Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Krčná chrbtica - spec. vankúš

Terezabr

Súhlasím s ostatnými, skús začať cvičiť Pilates alebo podobné cvičenia a zadováž si kvalitný anatomický vankúš, zo začiatku si budeš musieť zvyknúť, je to niečo iné ale veľmi rýchlo pocítiš zlepšenie, ja mám vankúš od firmy Tropico www.matracetropico.sk a som s ním spokojná, mala som predtým asi dva lacnejšie, ale nie zo špecializovanej predajne, len tak v hypermarkete a nedá sa to porovnávať.

Geminibr

Na krcnu chrbticu odporucam Pilates cvicenie - jemne natiahne a posilni svaly ja krcnej chrbtice.

Anatomicky vankus potom je taky dodatok, ja mam od Sissel Anatomicky vankus SOFT, ma specialny tvar a makkucky material a jemne natahuje a uvolnuje, citim uvolnenenie krku uz len ked si na neho lahnem. na ten tvar som si zvykala par dni, najprv som vydrzala lezat len hodinu a postupne potom uz celu noc. Teraz uz si ho nosim so sebou aj ked niekam cestujem....

Darla

bolesti krcnej chrbtice treba riesit anatomickym vankusom. Zo zaciatku je to velka zmena, ale rychlo si zvyknes a potom je to super. ja som si cez mojmatrac.sk kupila taky vyssie vykrajovany, kedze spim naboku a spi sa mi dobre :)

Bednar.P

Novino súhlasím, nedávno som o tom čítal aj článok, ako si vybrať správny matrac a myslím, že v určitom veku dospeje každý do štádia, že to potrebuje :)

Novino

Keď si človek kúpi dobrý matrac a vankúš, nemá absolútne žiaden problém so spánkom, najlepšie je vybrať si tvrdosť, aká mu vyhovuje, pretože trebárs niekomu sa lepšie spí na mäkších inému tvrdších materiáloch, keď nakupujete online, dobre si prečítajte popis prípadne sú aj rôzne články o tom ako si vybrať vhodný materiál, "šitý na mieru" ;)

Laura.ma

Tiež by ma zaujímalo, čo je to posilovatko a ako konkrétne funguje, či to nie je len marketingový ťah, trebárs matrac a dobrý vankúš sú klasika pre dobrý a pohodlný spánok, aj na bolesť chrbta, ale o posilovatku som ešte nepočula...

0vecka

stara tem aale imho je to blbost ja som mal tiez asi 5 rokov bolesti vlastne to mohlo byt tak 7 rokov... a nakoniec som zacal posilovat krk a o pol roka to bolo prec... posilovatko ma stalo 17 EUR ... nechapem ako moze niekto vyhadzovat prachy na akupunkturu...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krčná chrbtica - spec. vankúš - Fórum - ZDRAVIE.sk