podme si spravit ocistu po sviatkoch...

uriella

sevilla tak to ti drzim palce, aby si odolala cokoladke :) lebo ja to velmi dobre poznam...
mnamka, mna uz na veceru caka salat v chladnicke, najlepsie taky odlezany cely den :)
ako dlho si cvicila na tej rotani? lebo ja tam vydrzim tak max desat minut a potom ma strasne boli chrbat, neviem ci na tom neviem cvicit alebo co...

sevilla

uriella, ja som kolacikov total prezrata, takze tie ma vobec nelakaju.... ale co sa tyka tej cokolady, to je uz ina vec :)) Urcite ju musim obmedzit, ale raz za cas aspon kusok potrebujem. Samozrejme s mierou :) Vcera som ju mala lahku veceru - zeleninka a cottage, aj som cvicila. Aj rotanu som vyhrabala s pod postele :) Tak fungujem :) Dufam, ze mi to vydrzi :)

uriella

@sevilla treba hlavne pevnu volu ;) ono to zo zaciatku nie je take jednoduche, zalezi od toho, ake si mala stravovacie navyky, teraz po sviatkoch, aspon pre mna to bol sok :D od Silvestra som nemala ani jeden kolacik,.. ale aj tak sa netreba uplne uplne obmedzovat, telo si zacne pytat, preto si raz za cas doprajem pasik cokolady, alebo nejakej sladkosti :)skutocne len malokedy, lebo keby si dala po chudnuti telu nieco take, tak by zacalo rychlo priberat

sevilla

Ahojte, aj ja sa pridavam. Uriella ten tvoj "navod" vyzera dobre...skusim to s tou stravou ako to robis ty + tiez to cvicenie. Dufam, ze mi vydrzi pevna vola :( Pred rokom a pol som mala postavu ako modelka, teraz mam plnsie tvary - a tie hnusne muffaky na bokoch :( Pribrala som 5 kil, co mozno nie je tak vela, ale pri mojej malej postavicke to je dost vidiet. Kedysi super postava a vyrazne licne kosti - teraz male pivo s gulatou tvarickou :) Ale idem na to, drzte palce :) Ja drzim vam :)

milkaAA

mne sa stalo niečo brutálne divné...tiež sa už dlhšiu dobu pokúšam schudnúť...a dnes som sa konečne odvážila postaviť sa po tých vianociach a silvestri na váhu a schudla som 2 kg...nerozumiem tomu...však som sa vo sviatočnej konzumácii nijako neobmedzovala...a predtým, keď som si dávala pozor na to, čo je to šlo dole, ale pomaaalinky o_O

xnoemix

uriella - pri takomto životnom štýle dosť pekne schudneš:)) Ja by som chcela tiež niečo takéto dodržiavať. Od dneska naplno začínam. Každý deň bajkujem hodinu, rada by som k tomu pridala možno aj nejakí fitko..Ešte som tam nikdy nebola,tak snáď sa v týchto dňoch odvážim ísť.:) A keď nie, tak plaváreň to istíí :) Veľmi mám rada šport, len nikdy ho nerobím pravidelne.. Raz ma to uplne chytí, že niečo robím každý deň a inokedy sa mi už nechce..Musím s tým niečo spraviť..
Dnešné raňajky ešte teda neboli nič moc,mala som dva obložené chlebíčky (prevládala zelenina), ale bolo to biele pečivo. Tak mám celkom dosť veľké výčitky.O to asi dlhšie budem dneska šlapať..

uriella

xnoemix ja som veeelmi podobne na tom ako ty :D ja som mala vzdy okolo 72-76, z tych 76 som schudla na 61,5, ale vahu som si udrziavala tych 62-63, teraz som pribrala tie sviatocne kilecka, ktore nastastie idu lahko dolu, nebojim sa kilo (mozno aj kusok viac)za tyzden dat dolu, s tym, ze by som pribrala rychlo :)
v podstate po Vianocnych sviatkoch som presla na stravu, ktoru som mala ako ked som chudla... teda:
- ked vstanem, hned si dam pohar vody
- ranajky vlocky s mliekom (POZOR! nie tie hotove prazene kupovane, ale robim si zmes vlociek, hrozienok, orieskov a malu lyzicku medu, to ma vzdy nastartuje)
- desiata: jablko, alebo aspon dva ciztusy
- obed, normalne co je, len pokial mozno si dam k nemu zeleninu, nemiesto nejakeho kompotu alebo coho, sladke obedy neznasam, chvalabohu tak ich ani nemusim jest
- na olovrant si dam bud nejaky biely jogurt, alebo aj ovocie, aj ked je v nom cukor, ale cukor treba, kedze sa musim veeela namahat mozog a ten ho potrebuje :D
- na veceru davam zeleninu s trochou olivoveho oleja, cottage a niekedy si dam k tomu aj ten knupsi chlebik (opat sacharidy, co uz :D)
plus vypijem vela caju, ja som zastanca bylinkovych domacich cajov, co si nazbieram, ususim, to aj pijem :) a vodu s citronom )denne vypijem cca 2L)
a samozrejme ze denne cvicim - stepper 30 minut, lavicka na posilnenie brusneho svalstva - 3x30, rotana - 10 minut a staci :)dufam, ze sa mi to podari dat este na tych 57 kg...
Dufam, ze to zvladnete aj vy!! :)

xnoemix

ahojte.:))) ja by som sa rada pridala..Síce som sa snažila neprežierať sa tieto vianoce, koláčiky fakt s mierou,možno tak jeden za deň. U mna kritický deň len vypukne a to zajtra. Dneska som spravila tiramisu, už vidím,že zjem pol plechu :-/// fuj...Po silvestri už by som chcela so sebou niečo robiť. Minulý rok som schudla zo 72 na 64. Teraz si aj po tých prežieraniach držím stabilnú váhu do tých 65 kg. Chcela by som zhodiť na 57-58 kg. Dúfam,že sa mi to podarííí... :)

uriella

tak to si uzi posledne dni :D ja uz ozaj nevladzem, tak zajtra robim menu podla seba... morske plody, cerealne pecivo, biele vinko, trosku cestovin a zelenina, slavnostne a prtom relativne zdrave :)