Da sa schudnut aj ked mam zachvatove prejedeanie?

Príspevok v téme: Da sa schudnut aj ked mam zachvatove prejedeanie?
fettsack

cawte, uz 3 roky mam zachvatove prejedanie.Predtym som mala 4 roky anorexiu. Bola som aj 2x na lieceni v BA,ale neuspesne, teraz to mam trochu pod kontrolou vlastne prejedam sa iba kazdy piatok.Za tieto 3 roky som pribrala cca 30kg,od noveho roku som si dala predsavzatie,ze to schudnem ale toho piatkoveho prejedania sa nedokazem zriect:( da sa aj tak schudnut alebo nie? aky mate na to nazor prosiim napiste??? dakujem.

Meretseger

2,5 kg za 2 týždne je nič moc? Kroť sa, pomaly ďalej zájdeš:) (Blemc, zvyčajne takéto veci nevyhlasujem :D)

fettsack

caukoo,dnes som sa konecne vazila a cakala som väcsie cislo,vazim teraz 67kg pri vyske 157cm....ja viem,je to straaasne vela:(( a musim najmenej 15 kg schudnut,a dnes som zacala...dam si taky ocistny den po vcerajsku,co som fakt vela pozrala...tak dnes budem iba ovocie a zeleninu a rano som si dala probioticky jogurt a skusim aj nejako cvicit...

fettsack

az take fyzicke problemy zase nemam,skor si myslim ze vsetky moje problemy su psychickeho povodu,a tu mi ziadna ocista nepomoze,jedine vychodisko je zmenit myslenie,al to nieje take jednoduche:((

fettsack

greenworld
ako parazitmi..vobec nechapem,ved keby som mala parazyty v tele,nepribrala by som 30kg....
inak aj ja som z PB,ale stred..to je nahoda :)

fettsack

aacchhh nemozem spat lebo sa mi nedalo zvracat a vsetko to zradlo vo mne ostalo tie kilaa citim ako priberaam:(( mam nocne mory ze v nedelu ukaze ta vaha 80kg straasne sa bojim ze to bude ovela viac ako 70 potom ako som to dneska zbabrala s tym vracanim ech:((( uz nikdy sa to nesmie staat :(( prepacte ze pisem sem take hovadiny ale fakt mi je nanic:((

fettsack

dakujem vam vsetkym za vase prispevky...dodali ste mi trochu odvahy a motivacie,co som necakala...v kazdom pripade sa ohlasim ako sa dari a prajem vam uspesny novy rok a nech sa vam vsetko podari:)

J111

No 50 kilogramov by som neschudol, ani keby mi za to dali milion.
Staci mi vecer zjest len jeden liter polievky a hned lepsie spim, ze som cosi pre seba spravil.
Niekedy som aj cvicil, ale nejak ma to preslo.
Ano, mas pravdu spolieham sa na svoj metabolizmus, len neviem, ci robim dobre a nebudem musiet aj ja brat dajake lieky.