Hrča v krku

Príspevok v téme: Hrča v krku
snehuliatko

prosim poradte mi :/ už tri dni som prechladnutá a bolí ma hrdlo...pred pár minútami som si strekla do hrdla sprej Stopangin.. hrozne ma to tam zaštípalo až mi vyhrkli slzy.. no a hneď potom ako som to prehltla tak akoby mi niečo v krku opuchlo.. zasvietila som si tam a naozaj..na pravej strane vidno nejakú hrču čo to môže byť? :(
dosť sa bojím že sa mi to zvačší pri preglganí to cítim :(
prosím o radu

maruska123

hnisava angina, nic nezvycajne....a pravdepodobne mas aj zdurene uzliny, preto ta to boli aj z vonka

budes brat antibiotika a to je vsetko

snehuliatko

takže nemám stresovať?? ďakujem pekne za odpoveď hneď sa cítim lepšie.. zľakla som sa keď som zacítila že mi pri prehltaní niečo zavadzia..a keď sa aj dotknem hrdla na pravej strane z von tak ma to tam bolí...
áno niečo biele tam naozaj mám :/

maruska123

a z coho chces stresovat?z anginy? rano pojdes na pohotovost a mas..neboj sa, neumres z toho..keby mam stresovat z kazdej anginy, co som kedy mala, tak by som uz bola na psychiatrii

xantipa163

nemyslím, ked mas aspon ten stopangin.
Moja 4rocna dcera ked mala anginu, tak mala obidve krcne mandle tak opuchnute, ze som jej ani nevidela poriadne dalej do hrdla.
Treba posvietit a pozriet, ci su tam aj biele povlaky, ak hej, tak je to hnisava angina, na to treba ATB.

snehuliatko

myslíš že sa to môže zvačšiť do rána? :/ som doma momentálne sama a celkom mám strach keďže patrím medzi ľudí čo zvyknú stresovať :(