Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy-medová kúra?

Príspevok v téme: Vlasy-medová kúra?
DzanaFX

Skúšal niekto toto na suché roztrapkané končeky??? :-D Akurát som to našla na nete...Alebo je tu nejaký pokusný králik? :-D Nechcem si dolepiť vlasy medom :-D Vajca ani oleja sa nebojím :-D

Sladké medové končeky

Potrebuješ:
-1 čajovú lyžičku medu
-1 polievkovú lyžicu olivového oleja
-1 celé vajce

dobra vila

Moze byt, baby... Ja len ze ci mi z toho octu nevypadnu vlasy alebo co :D. Ja si na lesk zvyknem na zaver umyt vlasy pekne studenou vodou a tiez mi ziaria jedna radost ;)

peta1111

..ja som to skusila+ este som si do toho nakvapkala citron a moje blond vlasy sa mi zdali este bledsie..ale uz som to neskusila, to som si 3x nasamponovala hlavu a aj tak som ich mala take enjake mastne...a olej som dala jojobovy...

DzanaFX

Nenen ocot je v pohode, lesknú sa z toho vlasy naozaj...Dosť vidím rozdiel, ke%d zmyjem vlasyy...V pohode :-))

dobra vila

Presne tak, dava sa iba zltko, nie cele vajce. Med nie je problem vymyt! Ved je tekuty a nie je to ziadny lep :D (problemovy je skor rozmixovany banan, ostavaju kusky vo vlasoch). Ja si zvyknem davat tak raz za tri tyzdne zltko, olivovy olej, kokosovy olej, med a par kvapiek citronu.
Ocot by som sa na hlavu bala dat, aj ked som to uz neraz citala, pride mi to ako nejaka kyselina, alebo co :D.

DzanaFX

lilliiiiiiii dala si to v pohode dole? :-D nič nepozliepané?? Káva sa dáva na vlasy vlastne načo? O tom som ešte nepočula :-)

xy:)

rozstrapkanym koncekom nepomoze nic, iba noznice. dixi ma olej na vlasy, je fajn si ho davat na konceky ako prevenciu proti stiepeniu.

lilliiiiiiii

ja som si pred dvoma dnami robila zltkovo-kavovo-medovu masku a musim povedat, ze vlasy mam po nej ozaj nadherne:P

DzanaFX

Ja mám zničené asi 4cm :-D a to je už veľa :-D, idem si kúpiť ten DIXI, čo po ňom rýchlejšie rastú vlasy...V tedy s auž odhodlám ostrihať...:-D..Naposledy som strihala vlasy asi pred rokom :-D...Ale máš pravdu, tie debiliny si nedávam ani ja na vlasy...:-)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy-medová kúra? - Fórum - ZDRAVIE.sk