Silvester - Kamosi alebo Rodina ??

Príspevok v téme: Silvester - Kamosi alebo Rodina ??
ELLAAL

Ahojte .. mozno sa to vam bude zdat cudne ale chcem sa spytat kde travite silvester ? s rodicmi alebo radsej s kamosmi ? minuly rok som bola v praci takze som nemala skoro nijaky a teraz neviem este som nebola s kamosmi nikde . tak nechcem ublizit rodicom ze snimi nechcem byt na novy rok....... ja viem ze pisem jak madar ale neviem ako to mam napisat tak dufam ze chapete.. A nie niesom decko.. len ma trosku trapi ked nasi sa namna tesili a ja snimi na silvestra nebudem :/

ELLAAL

no tak to hej .. viem .. a na druhy den hned cestujem do prace takze je to na prd :/ dufam ze nebudu velmi smutny :(

xy:)

21 hura za kamosmi, ved si urob aspon pekny vecer, s rodinou mozes posediet na druhy den. a okrem toho, rodicia vedia velmi dobre, ze nebudes pri nich sediet vecne.

ELLAAL

mam 21 ja viem ze pri tom co pisem to tak nevyzera ale ja som nechodila s kamosmi lebo som chcela byt s rodinou a po polnoci sme sli vonku takze to bolo ok.. no teraz mam ist prec a viem ze snimi nebudem vobec.. a viem akeho mam otca takze to bude tazke.. len ma to proste trapi nic viac..

xy:)

nie, ja poslem o polnoci sms a je vybavene. ako rodina sme na sviatky, na silvestra je kazdy vacsinou niekde inde s kamosmi. mna by sedenie doma s rodicmi teda nebavilo. kolko mas rokov?

george303

Ja s kamaratmi , ved vlastne to je druha rodina z niektorymi sa poznam ozaj s pieskoviska ... Z rodinou som inokedy ;)

ELLAAL

ta hej s kamaratmi lenze mi pride take cudne ze oni sa namna po roku tesili a ja ich sklamem ze idem ku kamosom.. a ze si snimi nemozem pripit.. tebe to troska luto nebolo ze si nebola doma ci vasim to nevadilo ??

xy:)

na silvestra su kamarati, s rodicmi si predsa na sviatky. oni sa isto nebudu hnevat. na silvestra som naposledy bola s rodicmi v 16tke tusim.