Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

veštci

eam

Keď sa mi stane, že sa v noci zobudím a nemôžem zaspať, tak si zapnem TV a počúvam tie veštice. Snažím sa pri tom zaspať, no niekedy sa tomu musím smiať. Ako sa triafa, napr. ste rozvedená a tá dotyčná povie, že je slobodná, alebo máte dvoch synov a ona povie že má dcéry atď. A oni sa začnú z toho vykrúcať a potom radšej už ju vypnú aby nemohla reagovať. Nie je čudné že kde sa tieto veštice berú? Veď je ich ako maku.A cena takého hovoru niečo o tom hovorí. Veď keď majú takýto dar od Boha tak by mali robiť zadarmo. Nie?

J111

Mna by zaujimalo, ze ake mate skusenosti s konkretnymi internetovymi vestcami /prosim aj mena/, aj co sa tyka ich inych sluzieb a nielen vestenia.

J111

Alebo vas budu liecit:DDD
Tak to si rovno chodte vziat uver do banky, aby ste na to mali.
Ja si o tom myslim len tolko, je to naozaj navykove.

DzanaFX

Ja si myslím, že keď ľudský mozog sa využíva na 10%, tak ľudia dokážu divy, ale kým na to niekto príde, nebudeme tu...Podľa mňa sa dajú čítať myšlienky a podobné veci..Ja viem napríkald predpovedať často, ale len hlúposti. Na niekoho myslím a hneď sa mi ozve, alebo neviem no...Ťažko to vysvetliť, podľa mňa ľudská bytosť dokáže divy...

atm

a tym nevravim, ze vestica alebo nejaky podobny blb, sa nemoze do vyvoja buducich udalosti v ziadnom pripade trafit. to je totiz takisto vecou matematickej pravdepodobnosti ako strielanie na terc na slepo, alebo hranie rulety. zo 100 vystrelov to raz mozno trafite a pre mentalne slabsieho jedinca to bude mozno posobit ako "umenie". navyse pri rozhovoroch s ludmi sa daju vytypovat urcite vzorce spravania ludi alebo okolnosti ktore ich ovplyvnuju a vyuzit to tak k zvyseniu pravdepodobnosti ze sa trafite. takisto logicke klamy a recnictvo a manipulacia, sugeracia pomaha aspon navodit subjektivny dojem, ze "viem nieco viac"

DzanaFX

Takže silný hlas hej? :-D

Ale hej sú, len ich treba hľadať a určite nie na tých drahých číslach, ja by som skôr šla cez odporúčania :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

veštci - Fórum - ZDRAVIE.sk