Bolesť v ľavom prsníku

Príspevok v téme: Bolesť v ľavom prsníku
Eilien

Ahojte,chcem sa vas opytat ci mate skusenost alebo ste uz o tom nieco poculi...mam bolesti pod lavym prsnikom ktora mi postupuje do podpazusia cez vrchnu cast ruky az na lavu stranu chrbata,vcera som si nahmatala spodnej casti prsnika nieco tvrde a je to cez celu spodnu cast prsnika,takze pochybujem ze by to bola nejaka hrcka,bolesti mi zacali po cviceni,vela cvicievam a prave vtedy som robila novy cvik pri ktorom som sa poriadne ponatahovala,neviem ale najprv som mala taky pocit ze to mam natiahnuty sval ale teraz skor pocitujem take palenie a dost to boli.poradite mi...?

babulka

Ahojte. Chcem sa spýtať či náhodou niektoré z Vás nevie čo by mohla znamenať bolesť nad aj pod ľavým prsníkom, žiadnu hrčku nemám a bolesť mi vyžaruje až do ruky a k lopatke a rebrám na ľavom boku. Budem vďačná za každú radu čo by to mohlo byť. A ešte či nepozná niekto zaručenú metódu proti točeniu hlavy. Pred dvoma rokmi som bola sedem dní v kóme a odvtedy sa zľaknem akejkoľvek nezvyčajnej zmene pohody vnútorného prostredia. Veľká vďaka