Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bonton

Príspevok v téme: bonton
ella.b

dobry den, chcem sa len opytat a konencne sa ubezpečit ako to je vlastne s tym ak sedim s muzom v podniku pridu jeho kolegovia a on nas ide zoznamovat mam vstat od stola a tak az podat ruku alebo mozem pokojne ostat sediet a staci len tak . a zasa naokap ak by prisli moji znami ,postavim sa , zvitam ... som poletena čo je spravne , ako pozorujem v niekt,. filmoch to je tak v inych onak a zasa realita je ina a nechcem si urobit fopaa..

xdanielax

pusu vobec nemusis davat.
Osobne sa nerada bozkavam s cudzimi ludmi, nebudem robit nieco, co mi je neprijemne. Navyse nevidim nic osobneho na tom, ked mi cudzi clovek da pusu na lice a je mi to neprijemne. Staci normalne podanie ruky s usmevom.
Par krat sa mi stalo ze nejaky "akcny hrdina" mi isiel davat pusu lebo ..... neviem preco tak som ho aj pekne stopla. :-))

AdamKrt

Co s tym bontonom narobite ? Aby to nakoniec nedopadlo, ako Bonton po ostravsku... :

"Dva manželé večeří v nóbl ostravské restauraci, když v tom ona bezděčně olízne nůž. Manžel jí v ten moment vystřelí facku přes celý ksicht a hlasne povídá: "Bonton, pičo, bonton!""

zuzi74

Ella, citala si ten spolocensky protokol, ktory som ti poslala? Je tam aj o bozkoch. Staci si dat len trochu tu namahu a precitat si to.

joo

v jej pripade nie je potrebne vstat ani podat ruku .....ale jasne vsetko je to odvodene od striktnych pravidiel ci uz od pohlavia ,veku ,spolocenskeho postavenia .... ona pise o jeho kolegoch (hadam sa nejedna o nejaku vynimocnu osobu -prezident ,velvyslanec a tak)
.... a pusu nie to si nechaj pre priatela :-)

ella.b

trebars ak by smo sa poznala s dotycnou trebars po telefone iba ? pracujeme s nou , telefonujeme a mame sa stretnut na konferencii , a rozumieme si , posmejeme sa sme ako kamosky ktore sa nevideli , teda staci iba stroho podat ruku

ella.b

a ak sa nahodou budem zoznamovat s inou ženou staci podat ruku ,netreba sa aj pobozkat na líčka , lebo neikedy to robima k mam kamaratka zoznamuje s inou kamoskou ale ak by to bola nahodou manzelova kamaratka aleb žena jeho kamosa tak staci len ruka.

ella.b

takze nemusim vstat. a aj ked moj muž vstal na privitanie a zacina zoznamovanie aj vtedy mozem sediet ? to sa mi zda prilis ,,,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bonton - Fórum - ZDRAVIE.sk