Plánujem tehotenstvo v 2012

anitka30

Ja som brala vitaminy asi 3 mesiace pred otehotnenim a spravila som dobre aj podla mojho gynekologa krd ze mam mensie zdravotne problemy kyselina listova a tehotenske vitaminy mi pomohli malicku donosit :)

Naty63

ahojte :) Chceli by sme s manzelom tretie dieta obaja mame po 30tke ja mam 32 a manzel 36.Prve dve deti isli hladko :) ale toto tretie sa nam akosi nechce podarit skusame to sice len asi 3 mesiace ale chcem sa spytat ci ste nejaka brali aj vitaminy ked ste chceli otehotniet :) dakujem

olala

este ked ti mozem poradit tak si pozistuj nieco o tyh masazach hradze. ja som ich bohuzial nemohla lebo som mala streptokoka a to sa ze vraj nemoze :(

olala

no moc teda nekojim.sice sa snazim ale mlieka je stale menej a menej :( ale mala sa aspon pohra :D nevyzera ze by jej to nejako obzvlast vadilo.
tieto koliky ale byvaju aj s kojenia bohuzial :( ale uz je to aspon trosku lepsie.

no porod... :D ale v pohode. urcite sa neham nahovorit este ked budu financie :) ja som ho mala trosku hustejsi lebo trval velmi dlho a este k tomu som sa prestala otvarat takze mi museli prasknut vodu a pichnut vyvolavacku na otvaranie co ma dr aj varoval ze to bude trosku hustejsie. este ze som mala epi.sice iba hodinu a pol a to "najlepsie" som si uz uzila bez nej ale stalo to za to :) hlavne sa neboj! ak ta to ukludni tak ja som bola na sale od 12-12...a medzi tym tam baby rodili jak na beziacom pase.medzitym porodilo minimalne 10 bab. cize ty to mozes zmaknut ovela rychlejsie :)

malickaaaaa

ohh zabudla som dopisat...
ja celkom ok teraz, trosku sa mi zlepsilo. Kazdy mi vravel ze po 3 mesiaci to bude lepsie tak som rada, ze uz negrckam :-) tak da sa celkom.
A aky bol porod?