Plánujem tehotenstvo v 2012

vebe

Ja nebudem vstupovat do tejto diskusie, len vam chcem zenicky poradit, ze ak mate nad 30, tak neodkladajte tehotenstvo. Zive dieta v kociku je najsilnejsia motivacia na riesenie bytovch problemov. Ludia s detmi ziju,pracuju a riesia problemy ovela ucinnejsie a racionalnejsie. Dolezite je, aby sa vam to podarilo a zakratko ste sa mohli prechadzat s bruskom a potom s kocikom. Ten pocit nenhradi nic na tomto svete.

anamarie

... Ja len dufam, ze sa nam podari do roka, lebo posledne, po com tuzim, je obhanat lekarov a vystavovat manzela neprijemnym stresom.

anamarie

Mauerka, ja mam 30, manzel ma 41. Snazime sa o nase prve dietatko a nas kompromis a dohoda je - budeme mat jedno, zato nadovsetko milovane a zelane. Tehotna som este nikdy nebola a cakala som, ze s cyklom ako hodinky, s ovulaciou, ktoru si citim atd. sa nam podari skoro. Asi som sa mylila:(( My dom mame, akurat sa chystame prerobit kupelnu, restaurovat okna a tak.

ivanečenka

Mauerka, tak to máte dobre:) my sa iba chystáme prerábať:) môjmu strašne dlho trvá, kým sa nakopne:) rátam, e dieťa by ho donútilo riešiť situáciu, aby sme nežili v jednoizbovom byte:)

Mauerka

ivanečenka
No hovor mi nieco o stavbe - my tento rok chceme aj dom postavit, stavebne povolenie uz vydane a tiez som uz musela "pritlacit na pilu", lebo stale mame nieco ine ako prioritu...a cas bezi.

J111

Tehotenstvo treba radsej odlozit. Potom sa znovu po smrti narodite v nejakej chudobnej krajine a budete mat deti ako smeti:D
To ta nenapadlo?

ivanečenka

ten môj má 36, lenže chce dom prerobiť (to je asi na 3 roky), takže takto by sme sa k dieťaťu nikdy nedopracovali:)

Mauerka

Ja tiez netvrdim, ze budem nejak dramaticky prehanat so snazenim - teda aspon zo zaciatku skor nie, tiez tak, ze "usmernena nahoda" :-)
Vasi partneri su uz starsi? Ten moj ma 38.

ivanečenka

práveže som ešte pred hranicou:) v januári mám 34 rokov, tak rozmýšľam, že doberiem antinu a nechám to na náhodu:))

Mauerka

Ano, chceli by sme, len ja som taka plna obav... Predsa len - odkedy som bola pred 12 rokmi tehotna /otehotnela som "ani neviem ako"/ uplynulo vela casu, vsade citam, ake je tazke otehotniet...a tak. ty si uz rodila alebo je to tvoje prve snazenie sa?