Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plánujem tehotenstvo v 2012

malickaaaaa

Olala vdaka za rady, si ma povzbudila ze nie som sama ;-)
...este len 5tt, je mi strasne tazko cele dni, mam pocit ze moj zaludok vobec nepracuje... vracala som len tuto sobotu zatial a to som zjedla marhulu, mandarinku a jablko...
a inac nic mi nechuti... bojim sa aby to neublizilo tomu malemu...
Kedy sa ti to ustalilo, ze si mohla jest vsetko?

olala

ale pockat!teraz klamem...ma napdlo ze prve mesiace som sa dopovala jablkami,kedze mi bolo stale zle a vsetko som dala von tak jablka boli jedine co mi ako tak ostali v zaludku a nerobili taky bordel :)

olala

mala by si hlavne vela pit.mne nepomahalo ale inak vobec nic.tak som jedla to co slo lahko von :( zelenina ovocie a tak...

malickaaaaa

Babule prosim Vas co poradite na nechutenstvo? alebo ako zlepsit travenie... mne je zle vkuse,od rana cely den :(

malickasom

Dievcata nezavidim vam taketo problemy. Inak pomaly ale isto zacinam byt proti antikoncepcii lebo mne to tiez rozhadzalo vsetko po vysadeni. Hlavne to chce psychicku pohodu a netlacit velmi na pilu a bude dobre, este ste mlade to sa spravi. Tak dufam ze sa vsetko vylieci vyriesi nech sa coskoro stresujete ci sa malemu v brusku paci :) Moje male uz zacina kopkat, konecne uz viem ze je fakt tam.

staniellaTN

dostala som duphaston a po menstr-na 3. den mam zacat jest lieky, ktore by mali pomoct, aby sa vypudili vajíčka...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.