Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plánujem tehotenstvo v 2012

malickaaaaa

Ahoj Keksikova,

ja mam ten isty problem... :( ale ja ani neviem o kolko ci vela ci ani nie... chystam sa coskoro ku gyn co mi povie...
Ako tu uz bolo vela rad a aj RNG to radi zacni uzivat wild yam pomoze to vyrovnat hormony.
A ja som tiez niekde citala ze aj ten alchemilkovy caj pomaha.
Skusala si uz nieco take? a ako dlho sa uz snazite??

keksikova

keby som vedela, ze je take zlozite splodit jedno babo tak s tym zacnem uz pred 2 rokmi :-) Mam momentalne zvyseny prolektin, aj ked nie vraj o vela ale aj tak som s toho nestastna, meska mi s toho aj menzes.... :-(((( Mate niektora skusenosti s tym zvysenim prolaktinom?

malickasom

tie zvacsene prsia ako pozitivum velmi nevnimam , zvacsili sa mi hned na zaciatku a mam dojem ze sa zvacuju dalej, uz mam skarede strie a to sa mastim odzaciatku
tak drzim vam palce dievcata nech sa zadari cim skor

staniellaTN

ja som HAK brala koli nepravidelnej menstr. - inak by som ju nebrala-len moje vajecniky vraj nefunguju ako maju- a ked som brala ciste hormony- strasne som bola vyhadzana-az take hrče po čele, co som nikdy nemala ani pupienko...viem,ze ked nejem HAK, nemenstruujem-alebo 3 tyzdne za pol roka...:(
no baby, mne sa to blizi a blizi...len aby to vyslo- rada by som rodila zaciatok maja :) este si aj vyberam-ale tak musim, okolnosti ma nutia

malickaaaaa

Malickasom

No aj ja som bola na HAK asi rok aj 2-3 mesiace,potom som to vysadila, ked mi sesterka povedala ake je to nezdrave, a odkedy som citala prispevky tu na zdravie ohladom antiky uz by som ju tiez nikdy v zivote nebrala... a uz vies co to bude? ;-)

olala - ked nemas naliate prsia znamena,ze nebudes mat mlieko? ci ako to je? a v ktorom mesiaci si ty? :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plánujem tehotenstvo v 2012 - Fórum - ZDRAVIE.sk