Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plánujem tehotenstvo v 2012

malickasom

jj ja uz som pekna zagulatena tehula s celulitidou a velkymi ceckami :D
a to este len zacinam piaty mesiac...

No ja som to vysadila ked som mala 22, som bola uz v 5. rocniku na VS tak uz mi bolo jedno keby sa nahodou smyklo... teraz mam 26 takze (preboha ja som uz tak dlho po skole????) dost dlha doba, ale som rada ze moje telo sa vratilo pekne do normalu samo, uz by som HAK nikdy nebrala.

malickaaaaa

dafne :-) nezufaj podari sa uvidis, a bola si na krv? ci mas ten prolaktin v pohode?
ja este nie som tehotna ale malickasom je :-) mame podobne nicky :)

dafne

malickaasom....a ja som myslela,že si už tehotná...ale ani nám to nevyšlo tento mesiac zasa...a to som vychytila ovulku podľa testov :-((( ...ale pokračujeme znova...
...koľko máš rokov ? ..ja už 35,5...

malickaaaaa

uhmm... ok, ja som mala odbery asi pred rokom ci rok a pol...neviem aku mam hladinu prolaktinu teraz... tak len dufam, ze sa mi to tiez samo dako upravilo.
uvidim lebo sa chystam na prehliadku coskoro...
Vtedy ked si to neplanovala si mala kolko rokov a kolko mas teraz?
my sa este len chystame na babo :-)tak zatial len zistujem,
dafne mi uz priala krasne tehulkovanie tak ja dufam,ze coskoro bude :)

diky baby za rady

malickasom

Moja blba gynekologicka mi chcela nasadit naspat HAK, som jej povedala ze ee, na to zabudni, tak sme to nechali tak, ze ci sa to samo upravi. Vymenila som lekarku a ta mi potom robila odbery a za par mesiacov sa to spravilo samo. Uz nepamatam aka dlha doba to bola. Ak som to pochopila vtedy spravne tak mi povedala, ze skor by to mohol byt problem otehotniet, nie ze nesmiem. Ale v tom case som to este neplanovala takze som sa tym nezaoberala a telo sa s tym vysporiadalo samo bez liekov.

malickaaaaa

malickasom a co si brala na ten zvyseny prolaktin? lebo mne gyn povedala, ze keby som chcela otehotniet tak sa to nestane kvoli tomu prolaktinu :(((

malickasom

ahojte, ja som tu davno nebola :) v prvom trimestri som brala kyselinu listovu,beriem ju este aj teraz sem tam ked ma napadne lebo mam stale este cele balenie. Tie vitaminy pre tehotne- som pocula ze sa po nich rodia dost velke deti. A beriem este kalcium v tabletach, ja nemozem mlieko, som zvedava co na moje zubky povie teta zubarka sa tam uz musim ukazat konecne, ale donedavna som grcala tak sa mi moc nechcelo :)
staniella TN- ja som mala po HAK tak rozhadzane hormony, ze menzes som mala asi raz za 60 dni, vyrazky pomaly aj na patach a zvyseny prolaktin... mojmu telu trvalo rok kym som sa dostala do normalu a mala normalny menzes...ale to bolo este davno predtym nez sme planovali babo, tak drzim ti palce nech vsetko je ako ma cim skor.

olala

ahojte!mam otazocku. svagrina si pred vyse rokom zacala platit dobrovolne pripoistenie kvoli maximalne materskej. v decembri ma termin. ale ma dost blbu robotu.keby sla na pn tak v akej vyske sa pohybuje (percentualne) a nebude to mat dopad aj na materskej?prosim neposielajte linky ani nakopirovane "poucky",neviem sa z nich vymotat.vysvetlite polopate :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.