Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plánujem tehotenstvo v 2012

dafne

malickaaa,
myslím,že na v prvých 3 mesiacoch je dobrá kyselina listová, ktorá chráni plod pred poškodením....a nemyslím,že je potrebné sa napchávať umelými vitamínmi,radšej si dopraj čerstvé ovocie,zeleninku,mliečne výrobky a tak...myslím,že toho na nete nájdeš dosť :-))))prajem Ti krásne tehuľkovanie...

olala

malickaaaa ja som brala prvy trimester klasicku kyselinu listovu.nic extra.moja gynda nieje moc za tie drahe doplnky. a musim si zaklopat ze zuby (az na to ze mi krvaca dasno jak keby som ho rezala) mam uplne v poriadku a vlasy...no tie nejsu oslabene ale hnusne :( na dotyk. ale inak vsetko v poradecku :)

malickaaaaa

baby chcela by som sa opytat ake vitaminy a doplnky beriete pocas tehotenstva??
Co treba hlavne doplnat? povedal vam to vas gynekolog?
Lebo niektorym zenam zuby vypadaju, vlasy oslabnu tak preto sa pytam...
vdaka

staniellaTN

ahojte - tak som sa tu oficialne znova zaregistrovala,lebo som zabudla heslo-navstevovala som vas pod nickom MeduskaTN :)
tak uz nastala aj moja chvila, v lete zaciname :) a teraz ma chytil dost silny zapal, tak som dostala tabletky, aj injekciu - vyvolavacku, ved od vysadenia antikoncepc.(januar) som mala naposledy menstr. v marci :((( a na 13 den po skoncení menst. mam prist merat vajicko...co netusim preco-Mudr. bol nejaky uponahlany....:(stretli ste sa s tym?

keksikova

Tak zeny ja som bola u doktorky, lebo mi to meskalo mesiac a robili mi hormonalny profil. Teraz mam brat pol roka Agnucaston. Pol roka, ved to bude ako vecnost :-( Mate niektora skusenosti s tymto liekom?

malickasom

o nas sa to da ale mam dojem ze nikto z toho nie je nadseny. kychanie a kaslanie nemoze ublizit, to mam od gynekologicky, ze je to to iste ako ked sa smejes, na alergiu mozes antihistaminika, gynekoloicka mi potvrdila ze su bezpecne, ze lepsie niekedy vziat si tu tabletku ako mas velmi trpiet, ja som ich ale vysadila. podla mna skoc k lekarke alebo na alergologiu a nieco ti daju, pripadne sa popytaj v lekarni, su aj spreje do nosa co neskodia (ale asi ani tolko nezaberaju)

olala

neviete mi niekto poradit?vcera som chytila silnu alergiu a neviem co na nu.neviete niekto a nejakych volne pristupnych liekoch pre tehotne?homeopatika,alebo take nieco?nemozem tym stalym kychanim malej ublizit,bo dnes ma aj brucho pobolieva :(((

olala

tak to mas super ze robis doma.aj ja by som brala.len u nas sa to zevraj neda :( aj ked nechapem preco.
tak ja som do 20teho tyzdna tiez este brucho nemala...teda mala...ale svoje :DDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plánujem tehotenstvo v 2012 - Fórum - ZDRAVIE.sk