telo štíhle, brucho nie

Príspevok v téme: telo štíhle, brucho nie
nitrogen

Mám 19 a necítim sa byť "pri tele", necítim nadváhu, ale má to jeden problém. Mám trochu brucho a vidím to na sebe. Som chudý prakticky všade okrem brucha. Čím to je? Neviem či mám nasadiť drastickú diétu a zo všetkého a dúfajme aj z brucha dám tak dole, alebo... Čo mám robiť? :-(

DzanaFX

Hej je to to najťažšie, resp najdlhšie, ale dá sa to v pohode :-), mám mnoho kamošov ktorí cvičia, bruško majú suchučké, tehličky a papajú, čo len chcú, zas netreba sa prežierať mastnými somarinami :-), potom by ot efekt nemalo...U chlapcov ide brucho lepšie ako u žien, ale trvá to, ale keď budeš mať aspoň 4x do týždňa po 25min kardio a + brušáky, dáš to :-)

nitrogen

Počul som, že vytrénovať brucho je to najťažšie trénovanie svalstva, dal by som sa nato, ale je možné to napraviť bez diéty? Nechcem mať ruky ako paličky

DzanaFX

Keď ťa trápi len jedna partia, najlepšie to prekonáš cvičením, netreba ti diéty, len kardio cvičenie (beh, bicykel a pod) a bruáky, každý deň...Popozeraj však o nete cviky, nemôžeš robiť len jeden druh brušákov, bolo by to neúčinné :-)