Zväčšené uzliny na krku, príznaky virózy, malátnosť ?

Príspevok v téme: Zväčšené uzliny na krku, príznaky virózy, malátnosť ?
unk103

Dobrý deň,

asi 3 týždňe dozadu sa mi zväčšili tri uzliny na krku (nie na štandardných miestach ale z bokov a v oblasti sánky pod jazykom v strede pri hrtane).

Ku týmto uzlinám sa pridali miernejšie žalúdočné problémy (ťažko od žalúdka), malátnosť, teplota 37,00 stupňov Celzia a mierna svalová únava - ako pri viróze, pričom hrdlo ako také ma nebolí.

Tieto príznaky nie sú prítomné stále - vyskytnú sa možno raz za deň prípadne za dva.

Uzliny majú veľkosť do 0,5 cm - konštatoval to aj lekár. Zobral mi kompletný krvný obraz, vrátane testov pečene atď. a všetky boli úplne v poriadku.

Taktiež po dobu cca 2 dní som mal taký podivný brnivý pocit na bradavke. Ten však už ustal.

Ešte by som rád dodal, že mi rastie zub(osmička - zub múdrosti).

Chcel by som sa Vás spýtať, či sa môže jednať o niečo vážne alebo to môže byt len spôsobené rastom zubu, prípadne možno nejakým iným zavinením.

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď :)

unk103

diki moc za odpoved :) ako tusil som to ale chel som este idealne od niekoho potvrdit alebo podobne :)

to: tpch
no co uz ... zvyk z IT for, vsetko popisujem detailne niekedy az moc no :D

Memories

ahoj,uplne presne problemy som mal aj ja-a este aj mam,treba ist zubarke,na vine su zuby,presne aj ja mam problemy s tymto a rastu mi osmicku:)
STASTNY NOVY ROK,snad som pomohol:)