Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

koľko môžem schudnúť

DzanaFX

vieš prečo máš o5 toľko? Lebo si len nejedla, to je najhoršia chyba akú môžeš urobiť, telo pri nedostatku stravy začne tvoriť tukové zásoby, zo "strachu" že nemá čo prijímať s aobaľuje a ešte viac priberieš...Nejesť po 5tej je somarina druhá večera by mala byť tak o 8mej... Ja som to dosť dlho skúmala aj debatovala som s bodybuilderami a fitnessákmi..Pozri nemusíš sa takto obmedzovať, pokiaľ budeš cvičiť, základ je ale vždy strava, veď namiesto vyprážaného si daj grilované a o nič neprídeš len o tuk na mäse :-)

luciaQpv

len neviem ci taketo obmedzovanie dokazem drzat sústavne..ja som už mala 71 kil a tym ze som nejedla po piatej som to dala na 58, teraz mam opat 64.. no a chcela by som tak 56:)

DzanaFX

Vyhýbaj sa vyprážanému, mastnému a sladkému a si za vodou...Hlavne mäso nejedz bravčové, najlepšie kuracinka :-)

DzanaFX

To v pohode dáš, len zmeň stravu na racionálnu, hlavné je u Teba kardio, aby si dokázala vôbec schudnúť, môže to byť bicykel, beh, rchla chôdza, švihadlo - (ale len max 2x do týždňa, keďže to zaťažuje srdce) :-), zumba a pod, ale malo by to byť aspoň tých 20-30 min...:-) A v pohode to pôjde, stravu si rozdeľ na 5-6 chodov, raňajky by mali byť najsilnejšie, teda môžu dve vajíčka, s celozrným chlebíkom, zeleninou, alebo jogurt s vločkami ovsenými, či kukuričnými lupienkami, nízkotučný samozrejme, obed ryža kurča, zelenina, zemiaky, proste zdravoo... Olovrant ovocie, 1. večera nejaký celozrný chlebík, napr s hydinovou šunkou a pod. no a 2. večera tuniak, zelenina, a pod. Vyhýbaj sa večernému jedeniu ovocia, nejedz sladké, (nahraď cukor medom), ak chceš čoko, tak horkú 70% kakao, a také somariny. :-), biele pečivo absolútne vylúč z jedálnička...Najviac škodí múka :-)

DzanaFX

No takto, ja som mala kardio 20min 4x do týždňa plus činky, brušáky a pod - 4x do týždňa...no a mala som 162cm a 53 kg...lenže teraz som ochorela (hormóny, vďaka ktorým som pribrala - testosterón)neviem kde nastala chyba, no a mám 64kg, tak sa liečim, čakám či pôjde váha trochu dole...Od februára pokračujem...Mám pauzu mesiac...Proste nie je to moja vina...Ale pôvodne sm schudla zo 62 na 53cca. Takže 9kg za 3 mesiace...Teraz od Feb. idem dať dole 10kg...

J111

Chudnut treba pomaly, lebo pri chudnuti sa vylucuju do krvi z tuku skodlive latky a tie mozu cloveka aj zabit. Jeden spevak tak umrel, ze prilis rychlo schudol.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

koľko môžem schudnúť - Fórum - ZDRAVIE.sk