furt ten isty problem moja mama:/

Príspevok v téme: furt ten isty problem moja mama:/
Nevladzem

Nevladzem uz dalej:(,pisem mame ze ci by mi nemohla poslat niake peniaze,ako na vianoce,lebo sme neboli spolu,a ona ze co otravujem zas s peniazmi,taku mam zlost v sebe ze vlastna matka mi 2 roky uz nic nekupila pod stromcek,pritom dobre zaraba a vyratala som si ze by mi mala platitit 250e na mesiac,chcem ist na intrak co najdalej od nej,alebo do vlastneho bytu nevydrzim to s takou skupanou co mi bude vykrikovat kazde euro s este jej skupejsim priatelom

Nevladzem

teraz som si kupila aknecolor,ale mam rada max factor asi najlepsi make up,a spirala napr.od miss sporty je strasna,radsej maybelline

Maoam

ja si kupujem make up od Yves Rocher za 8 eur a vydrzi mi asi 3 mesiace, je to biokozmetika a je super, neviem co si kupujes za 20 euro a minies to za styri tyzdne??? a mascary su uz aj za 4-5 eur, ja si kupujem za 8eur od Maybelline, treba vystriehnut aj akcie, bezne dostanes 20% rabat na rozne znacky

Nevladzem

ja ju neociernujem,ale pritom vobec nechodim von pit nefajcim,iba co tu po meste idem mhd:Da nechce mi dat na oblecenie:Dco ja viem Akoze je to strasne podla mna ked sa clovek o seba nestara,ze chodi neupraveny smrdi:Dtak neviem co mate proti mne ked sa chcem o seba starat

soffa

a za co chces moja zlata peniaze,ze ociernujes svoju mamu tu na fore a nevies si ju vazit???nedala by som ti ani cent,pri tvojom spravani!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maoam

make up kupis aj POD 20 eur a velmi kvalitne znacky, to minies celu tubu za 4 tyzdne? neverim

spirala OK, ale su aj za 7-8 eur, aj za menej a rovnako dobre ako tie drahe

platis hlavne za znacku

bibi 20

takže 250 dostava na nu matka preto lebo pobera na nu pridavky a tie v rakusku činie 250 euro u nas 20 euro pochopili ste to a okrem pridavkou ešte zarobi od 800 -1200 euro

Nevladzem

spirala stoji 10 cca a make up okolo 20 neratam lieky co potrebujem teraz ked som chora,nemma doma ani paralen:DD