Panic

Príspevok v téme: Panic
chcem

Ako mam prist o panictvo, ked ma ziadna nechce. Alebo mozno aj chce, len neviem ako na to. Ano, mozem si zaplatit dievca, ale nechcem aby bola moja prva taka... Ako mozem najst normalne dievca na sex? Ked si budem zacinat vazny vztah, chcem byt skuseny, nechcem aby mi to potom robilo problemy.

ninka2222

fakt nechápem kam sa ponáhlas, ja mam takmer 19 rokov, a este som stále panna, no a co? skôr som na to hrdá ako by som sa mala za to hanbit. Neviem ako vy ale ja uznávam sex az po svadbe!!! tak môj vysnívaný sen je stretnút chlapca ktorý este stále je PANIC (viem, v tejto dobe ho budem velmi tazko hladat) a spolu si uzijeme sex az po nasej svadobnej noci...to by bol uzasný pocit stratit panenstvo s chlapcom kt. to tiez strati v tej istej chvíli a hlavne zazit prvý sex s chlapcom ktorého budem nadovsetko milovat a budem si istá ze aj on miluje mna :):) jáááj to by bolo....ale to je len sen:(

Maťo 666

chod na privat, to mas najlahsie riesenie tvojho problemu, az megalahke a pohodlne :) ,..... a tie moralisticke kraviny ze po prvy krat to musi byt neviem ake mozes kludne vypustit z hlavy, ..... ked to uz bude po 6/7 krat tak uz dávno nebudes myslet na to prvý krat

xdanielax

no tak neviem teda ..na jednej strane si nadrzany, a chces nejaku /hocijaku/, na druhej strane si mal babu s kt. ste sa mali radi, predpokladam ze ta aj pritahovala a nic. nejako tomu nerozumiem.

kazdopadne, ked ti chyba odvaha k tomu, aby si nejaku oslovil a mal sa "k cinu" tak potom neviem naco vobec riesis otazku, kde nejaku zohnat na sex? to mi velmi nesedi.

wreck

ooops, tak ty uz pracujes? to som dost prekvapeny, lebo z temy by som ti hadal maximalne tak 17-18.

aj tak ale plati co uz som napisal.

chcem

Aby som nevyzeral ako bezcitny, tak mal som dievca, aj sme sa velmi lubili. Chodim do prace, nepijem, nefajcim, mam priatelov, len ten sex nie a nie prist

wreck

nic v zlom, ale je vidiet ze si este uplne mimo a len tebou trepu hormony. to je samozrejme len obycajne konstatovanie, so mnou to bolo rovnako.

po prve, dievca sa nehlada na sex, ale na vztah. v opacnom pripade si pokojne dievca zaplat, bude to to iste.

po druhe, ak zacinam vazny vztah a moja sexualna neskusenost je pre partnerku problem, tak aspon hned viem ze to celkom isto nie je ta prava. takze to mas brat ako svoju vyhodu, nie nedostatok. hadam ani neexistuje zena, ktora by nebola rada, ze jej chlap je jej prvy.

po tretie, prist o panictvo nie je ziadny obdivuhodny ciel. je to len prirodzeny nasledok vztahu s niekym, koho milujem. robit z toho ciel je smiesne a ubohe.

zatial sa zan tahaj kolkokrat denne chces. ked dusevne dospejes, tieto veci ti automaticky docvaknu aj sami. ten nas vyvoj je uz tak kretensky vymysleny, ze telo dospieva podstatne skor nez hlava. cast populacie sa s tym nevie adekvatne vysporiadat.