Kto sa zoznámil cez net?

Príspevok v téme: Kto sa zoznámil cez net?
biela mačka

Ahojte, tak v prvom rade všetkým prajem krásny rok 2012. Chcem sa opýtať, že či niekto z vás, prípadne vašich známych sa zoznámil cez inzerát, či už na nete alebo v novinách a ako je s partnerom spokojný, lebo je to bieda. to platí aj pre mňa, keby som bola komunikatívna a extrovert, nájdem si aj iným spôsobom. Ale čo sa týka mužov, ktorí si hľadajú cez net, buď píšu cez mail sproatosti, alebo si riadne neprečítajú koho hľadám, alebo hneď chcú ísť na vec, prípadne vôbec nechcú sex. Čo sa vás týka, zaujímajú ma hlavne tí, ktorým partnerstvo cez inzeráty vydržalo desať a viac rokov. Ďakujem.

lulu22

biela mačka, čo máš krámy?? :D sa takto rozčuluješ a nadávaš ako pubertiačka. jááj vlastne tebe chýba ten sex. prosím ťa, už niekomu daj a budeš vyrovnaná aspoň nachvíľu :D:D

xxxxxxxxxxxx

to ta este bavi pokladat stale do kola stale te iste otazky na ktore ti uz vsetci odpovedali minimalne pat krat?!

biela mačka

Píšem si s jedným psychologom. Tomu som sa posťqžovala, že traja muži mi navrhli sex a keď som súhlasila, odmietli. Podľa jeho názoru som vyzerala ako ľahká korisť. Vraj mma iba skúšali. Ale ja som to zase brala ako sľub, ktorý nedodržsli. Samozrejme, keby som si rozumela uplne s tým prvým, ostala by som s ním. Ale ja som nechcela dlaho nariekať, tak keď ma odmietol prvý, začala som si hľadať dalšieho. Teraz sa budem báť čo i len naznačiť, že mi sex chýba, aby som muža neodplašila.

jajaja295.

macka
ty strasne riesis chlapov..proste nechaj to plynut same a netlac na ziadneho a nepytaj si tu rady, ze co bude ak jednemu nedam, pocka na mna alebo ci mas ist na kavu aj s inymi

nefinka

:tpch - :D:D aj tak sa to dá napísať :D

mačka kedy konečne pochopíš, že rande ani vzťah ani kedy bude sex sa NEplánuje dopredu !!!!!

tpch1

biela macka, s tebou mat decko bude chciet len nejaky clovek chemicky uvedeny do inej dimenzie, za triezveho stavu to nikdy chciet nebude. Vsak ty nedas dychat nikomu s chromozomom Y. Podla by bolo ziaduce, aby si decko nemala.

biela mačka

Ja hladam vážny vzťah - rada by som mala muža, ktorý si ma bude vážiť aj bejby, len neviem, či v mojom veku to pôjde. Ale aj ex je treba.