Kto sa zoznámil cez net?

Príspevok v téme: Kto sa zoznámil cez net?
biela mačka

Ahojte, tak v prvom rade všetkým prajem krásny rok 2012. Chcem sa opýtať, že či niekto z vás, prípadne vašich známych sa zoznámil cez inzerát, či už na nete alebo v novinách a ako je s partnerom spokojný, lebo je to bieda. to platí aj pre mňa, keby som bola komunikatívna a extrovert, nájdem si aj iným spôsobom. Ale čo sa týka mužov, ktorí si hľadajú cez net, buď píšu cez mail sproatosti, alebo si riadne neprečítajú koho hľadám, alebo hneď chcú ísť na vec, prípadne vôbec nechcú sex. Čo sa vás týka, zaujímajú ma hlavne tí, ktorým partnerstvo cez inzeráty vydržalo desať a viac rokov. Ďakujem.

J111

Ja som sa zoznamil cez net, ale ona zneuzila moju doveru a napokon mi nechcela dat. Ja som si myslel, ze jej ide o to, mne teda hej. Ja neviem, co do nej voslo. Najpr hej, vsetko ruzove a potom vsetko cierne?!

alenka_maxova

Aj ja som v stastnom vztahu, ktory sa zacal na pokeci :) Nikdy som si s nikym nepisala a doteraz neviem preco som prave na jeho RP odpisala. Osud? Volajte to ako chcete...nasla som svoju spriaznenu dusu, o ktorej som snivala odjakziva :) V lete sme sa zasnubili. Pritom JA som bola vzdy odporcom takychto vztahov, odsudzovala som, ked sa niekto s niekym stretol z netu. A vidite ako som dopadla :)

anamarie

Ja som sa zoznamila cez internet s manzelom. Dala som si inzerat na pokec ako mlada zaba. V marci to bude 9 rokov, co sme spolu.

biela mačka

Zadala som sem normálnu tému a zase nejakí sa našli, ktorí nemajú čo robiť a vyrývajú. Nech sa páčši, keď vám o pomôže, poslúžte si. A Adam, ty už neotravuj pri mojich témach!!!

biela mačka

Adam, ty sa staraj o seba..A ja tiež chcem sex, ale nie hneď a idú mi nervy ponuky, keď sa niekto so mnou ani nestretol. To sú blbečkovia, ktorí pošlú takú rp viacerým ženám a jedna sa chytí, ale mne to prekáža.

AdamKrt

biela macka: a co vlastne chces ?

Chlap chce sex - vadi.
Chlap nechce sex - vadi.

Tebe vadi hadam vsetko a nikto Ti neni dobry, pretoze neverim, ze zena ako Ty moze mat problem najst si chlapa. Keby si si mozno drzala usta na uzde, tak to nebude taky problem niekoho si najst, lebo ak perlis v zivote, tak ako na fore, tak ako Ti uz bolo 100x vysvetlovane, bud Ta budu chciet len na sex, alebo utecu. Miesto toho, aby si hladala problem v sebe, budes tu analyzovat nesmrtelnost chrusta. Skus sa zmenit a uvidis. Takto kazdemu pripadas ako stihacka, ktora musi niekoho lapit.

Nebud uz tolko zufala a zvolni temto. Vidis, ze Tvojim stylom to nefunguje, tak skus robit mozno opak toho, na co si zvyknuta :)

Ty chces v podstate normalneho slusneho chlapa, ale zabudla si, preco by taky mal chciet Teba, ked sa takto prezentujes ???

Co Ti tu kazdy druhy pise ? Ze ked sa snazis, tak to ide tazko a ked zvolnis tempo, ani nevies ako, si v tom az po usi... Tak zkludni hormon, nezaoberaj sa uz chlapom, prevetraj si hlavu a nevid za vsetkym, len to zle.

blondula

biela macka....ja som nikdy profily nekukala a pisala si s kazdym !!! asi som si pisala aj s kazdym "uchylakom" pretoze ma bavili "kucerave" temy o "kekse" :DDD navyse moj ma niecim pritahoval a vobec som ho nevidela,lebo fotku nemal a ked sme sa videli cez skype,no konec !!!! nielenze bol perverzny,ale aj pekny !!! presne taky,akeho som chlapa vzdy chcela mat :DDD

xxxxxxxxxxxx

preco ta zaujimaju ti ktorym to vyslo a su spolu desat a viac rokov? je to smiesne ze tak reagujes "je to iba 5 rokov" pre nich su to krasne rocky a dufaju ze im to vydrzi urcite dlhsie, ale to je na nich dvoch myslim si ze to nema co robit s tym ze sa spoznali na nete... uz sme ti pisali v inej teme ze inzeraty si davaju vacsinou "naruseni" ci "zufali"takze sa netreba cudovat tomu co opisujes ze idu na to hned, ci nejdu na to vobec ci su cudny...vidis pisu tu ludia ze to boli vacsinou nahody na pokeci...a nie inzeraty typu hladam si takeho hentakeho len vazny zaujem...na to ti normalny chlap neskoci...