Kto sa zoznámil cez net?

Príspevok v téme: Kto sa zoznámil cez net?
biela mačka

Ahojte, tak v prvom rade všetkým prajem krásny rok 2012. Chcem sa opýtať, že či niekto z vás, prípadne vašich známych sa zoznámil cez inzerát, či už na nete alebo v novinách a ako je s partnerom spokojný, lebo je to bieda. to platí aj pre mňa, keby som bola komunikatívna a extrovert, nájdem si aj iným spôsobom. Ale čo sa týka mužov, ktorí si hľadajú cez net, buď píšu cez mail sproatosti, alebo si riadne neprečítajú koho hľadám, alebo hneď chcú ísť na vec, prípadne vôbec nechcú sex. Čo sa vás týka, zaujímajú ma hlavne tí, ktorým partnerstvo cez inzeráty vydržalo desať a viac rokov. Ďakujem.

biela mačka

Mňa štve, že muži si len pozrú fotku a už píšu a neprečítajú si, koho vlastne hľadám. ja keď vidím nejaký "inzerát" napríklad na pokeci, tak si najskôr pozriem profil toho človeka, až potom pošlem RP. Inak výhodu majú tie ženy, ktoré tento spôsob nepotrebujú.

blondula

MAOAM...to ano,az si chodila na pokec a do oddielu "zahraniciari" tak som na ploche len ja bola a kopa ctitelov,lebo aj fotecky som mala :DDD ... ale ziadne eroticke,na take ja nie som :DDD ... takze mozno si ma videla :P niekedy mi ta sranda aj chyba,ale kedze priatel nebol rad,ked cital pekne komenty,som sa odhlasila :-( .... :DDD

xxxxxxxxxxxx

no vitaj biela macka chybala si nam :-)

ja toho mojho poznam tiez z netu teda nie tak ze by niekto z nas niekoho hladal, ci daval si inzerat ale proste to vzniklo z bludu ze som ho na "skle" podripla...slovo dalo slovo na dalsi den sme sa stretli a od vtedy sa spolu stretavame uz 4roky...

Maoam

blondula, s tebou musela byt prca cez net :-DDD necudujem sa, ze ste ostali spolu aj naozaj :-DDDD ak si aj v reale taky kvietok ako tu :-DDD :-PP

blondula

aj ja som s mojim parik z virtualneho sveta :DDD dokonca sme si pisali hluposti na pokeci a asi po pol roku sme sa zacali zaujimat aj o trosku privatnejsie veci :D sme spolu 3 roky a uz mame synceka :D chlapa som nehladala a jednoducho sa objavil sam od seba :D

kavenka114

Ahoj, ja som sa so svojím priateľom zoznámila cez internet, mala som asi len 15 rokov, keď sme si spolu písali, on mal v tej dobe priateľku, no dosť sme si rozumeli. K osobnému stretnutiu prišlo až o 4 roky neskôr, za ten čas sme mali obdobia kedy sme si ani nepísali vôbec. Pozval ma k sebe na oslavu a ja som tam vôbec nešla za účelom "rande cez internet" a ani som neplánovala rozvíjať nejaký vzťah, brala som to tak, že po tých 4 rokoch z nás pár nemôže byť (pár krát sme sa aj nepohodli a preto sme si nepísali). A o pár dní na to, sme sa dali dokopy.

Okrem toho, na pokeci som stretla aj jedného dosť dobrého kamaráta (úžasný človek s dobrým srdcom), ktorého poznám osobne a jedného, ktorého som do dnes nevidela (ak nerátame, že som ho videla v autobuse a pod.)

Dajú sa tam nájsť aj dobrý ľudia, len je ich bohužiaľ o dosť menej ako tých, čo hľadajú len sex

biela mačka

Tak aspon niekto :-) A prečo vlastne posielajú také RPčky? Inak keby som bola čo k čomu, viem sa zoznámiť napríklad aj v obchode.

lochness

ahoj, ja sice nie som s partnerom 10 a viac rokov, ale uz su to viac nez 4 roky co sme spolu, prave sme sa zasnubili, je to uzasny clovek :) a stretli sme sa na pokeci nahodou, ani jeden z nas tam nebol za ucelom zoznamit sa, prave tie silene rpcky typu ahoj chcem ta spoznat popises? su aspon pre mna skor odstrasujuce, a fakt vacsina tych chlapov na nete su uchyli alebo otravaci... podla mna to netreba silit, mne sa osvedcilo to ze ked prestanes nasilu hladat, samo si ta to najde... ked clovek vypisuje jednu rpckou za druhou s cielom najst toho praveho, coskoro ho to zacne deprimovat, podla mna to treba nechat plynut pomaly a nerobit si z toho tazku hlavu, clovek sa tak menej natrapi :)