Kto sa zoznámil cez net?

Príspevok v téme: Kto sa zoznámil cez net?
biela mačka

Ahojte, tak v prvom rade všetkým prajem krásny rok 2012. Chcem sa opýtať, že či niekto z vás, prípadne vašich známych sa zoznámil cez inzerát, či už na nete alebo v novinách a ako je s partnerom spokojný, lebo je to bieda. to platí aj pre mňa, keby som bola komunikatívna a extrovert, nájdem si aj iným spôsobom. Ale čo sa týka mužov, ktorí si hľadajú cez net, buď píšu cez mail sproatosti, alebo si riadne neprečítajú koho hľadám, alebo hneď chcú ísť na vec, prípadne vôbec nechcú sex. Čo sa vás týka, zaujímajú ma hlavne tí, ktorým partnerstvo cez inzeráty vydržalo desať a viac rokov. Ďakujem.

wowo1

skus aj partneri.sk stranku.
ja som nasla cez net znamost a idem sa vydavat po 5 rokoch spoluzitia. sice som cez net hldala asi 2 roky ,ale kto chce najde

biela mačka

tak díky..mala som dve stretká, on navrhol tretie tiež, tak uvidíme..nebudem ale kecať prvá o sexe, hlavne sa nebudem sťažovať na ex

biela mačka

Takto sa opýtam...keď pri stretku budem prirodzená a nezavesím chlapovi na nos, že mi chýba sex a že som mala manželana prd, tak mám ako takú šancu?

lulu22

alchemist, vieš ako som to myslela, že? :) tak ako kamoš tiež ešte nemal priateľku a to má 27rokov, nie si to ty, Maťo? :D ale nie, srandujem..
Tak si to s niekým vymeň :D

alchemist

lulu22: "Som aj zástankyňa toho, že človek by mal určitý čas v živote byť aj sám, lebo poznám ľudí, čo hneď ako skončia s jedným, idú do vzťahu s druhým.." táto veta sa mi velmi paci :), ja som sam uz 27 rokov, mne by sa uz patrilo byt isty cas s niekym :D

lulu22

Anaya, ďakujem, si zlatá :) ono veľa ľudí sa mi čuduje, prečo chodím každý víkend po diskotékach a pod, ale ja mám pocit, že som z toho vyrástla. Nemám problém ísť večer si sadnúť s kamošmi, aj na vínko a pod :) ale neláka ma to na disky-lebo tam väčšinou sú takí, čo majú za úmyslom len jedno(aj keď samozrejme nehádžem všetkých do jedného vreca).
Asi máš pravdu, mal asi tú najväčšiu chybičku-škoda, lebo inak by sme boli úplne parádny pár, všetko klapalo..
začínam fázu-venujem sa sama sebe a idem sa rozmaznávať :D

Anaya

LULU --- Na to, že máš len 24, máš veľmi rozumné názory. Si šikovné dievča, také si určite nájde niekoho podobného :-). Máš pravdu, človek má vedieť byť aj sám.
A ešte jednu "frázu" na záver :-), ...to, že tvoj ex mal nejakú tú chybičku znamená, že nebol ten pravý ;-), ten ešte niekde splašene pobehuje a hľadá ťa :-)...Takže žiaden strach, všetko bude tak, ako má byť ;-)