Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Praca v zahranici

jankaaaaaaaaa

urcite cloveku ani v zahranici nebude stale najlepsie super, vyskytnu sa nejake problemy a tazkosti. ale to aj tu doma, nikde sa nezije uplne super. ale vzdy sa zije lepsie v krajine, kde sa clovek aj citi ako clovek a nie ako otrok ako u nas na slovensku.

sweater

tak mozno nie, ja nehladam ziadny neexistujuci raj, ale miesto kde su lepsie podmienky na zivot, a to si myslim ze GB je od nas vo vela ohladoch lepsia

Luulii

V prvom rade je najdolezitejsie mat pracu, staly prijem. Fajn ubytovanie to netusim, ja som bola na dome, kde nas bolo 11, ano nie je to preklep. A bolo to strasne. Vystriedalo sa tam tolko ludi, takmer nikto nepozeral na nikoho, stalo sa mi, ze som vstavala o 4.20 a zaspala som po tretej len kvoli tomu, ze siel hokej a pri tom sa pilo.. Ked mas ten staly prijem, prezijes urcite ;) Joj a neskor som sa prestahovala, uz nie cez agenturu, ale na vlastnu pest som nasla ludi a bolo tam cisto, pokoj a platila som menej.
Vyhoda tejto krajiny je taka, ze ak stratis pracu a budes na tom fakt zle, zostava sa obratit na Job centre, kde by ti mali pomoct. Plus ked mas nad 25, mozes dostat pomoc od statu, no musis mat prijem mensi ako je stanovena suma. Mas proste taku barlicku, o ktoru sa mozes opriet, ked pride k uplne najhorsiemu.. A ja ta uplne chapem. Ja sa domov uz nevratim, len mi je smutno, ze v tom hnuse zije moja rodina..

jankaaaaaaaaa

no asi nevies nic o zdravotnictve v anglicku :) skus si nieco pohladat na nete o tom.. az tak zle natom niesme :) aj ked vybavenie nemocnic maju asi lepsie

sweater

diky za prispevok luli, ja som realista mam obavy ci keby tam pridem najdem fajn ubytovanie a zarobim peniaze aby som v pohode prezil, v ziadnom pripade necakam ze sa mi pracovne ponuky budu hadzat k noham a po roku pridem domov ako milionar, ja chcem od tialto odyst prec a teraz o pripadnom navrate ani neuvazujem, pretoze mi vadi ta zobrota, zlodejstvo, uplne ozobracovanie ludi, jest ten odpad co zapad nechce, hrozne zdravotnicke vybavenie, chcem zit v inej mentalite kde krajine bere ludi a stara sa o nich a nie ako tu kde su len rozmyslaju ako z kazdeho este vyzdimat aj posledny cent..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Praca v zahranici - Fórum - ZDRAVIE.sk