Má to šancu?

Príspevok v téme: Má to šancu?
marianna27

Ahojte, s novým priateľom sme spolu len necelé dva týždne. Všetko zatiaľ klape až na jeden problém. Nedalo sa nevšimnúť, že je moc zarastený aj na chrbte, až mu chlpy trčia z trička. Fyzicky ma doteraz veľmi priťahoval, ale odkedy som si to všimla stále myslím na to, či to dokážem v budúcnosti akceptovať. Čo mám robiť? Dúfať, že mi to prestane vadiť alebo to radšej ukončiť, kým to nie je veľmi vážne.

horn332

Dalsi dokaz toho ze zene sa proste nezavdacis, mozes sa aj rozdrapit ale vzdy si najde nejaky dovod preco hupsnut do narucia inemu, a potom zase inemu, cest vynimkam

marianna27

Ja som dosť tolerantná, čo sa vzhľadu týka, ale akurát toto jediné mi dosť vadí. Blbá náhoda, že akurát u neho sa tá vec musela vyskytnúť.

odpovedam

Dvaja ludia sa pritahuju vdaka feromonom, cize tie chlpy nemusia byt prekazkou. Ja mam zase opacny problem - priatel sa mi paci taky, aky je a on si napriek tomu holi ruky aj hrud. To zase vadi mne... ale nemam ho o nic menej rada. ved stale je to ta ista osobnost...

Je to velmi citliva otazka. Tu ti nikto nepovie, rozid sa s nim alebo ostan s nim. Musis zistit sama, ci to budes vediet akceptovat alebo nie... je to len a len na tebe... ale mne by to neprekazalo, ked niekoho lubim. Hlavne, aby mal dobru hygienu.

blondula

:DDDDDD ukoncit vztah kvoli tomu,ze je viac zarasteny ??? :DDDD zeny,vy fakt neviete uz ze jakeho chlapa chcete !!! keby pil,nadaval,bil ta....ale toto ?? ak ti to fakt strasne prekaza,rozid sa s nim !! moj byvaly muz vypadal jak "svarceneger",cvicil,mal svaly a holil si hrud a aj nohy :DDDDDDD ale dovod na rozchod bol to,ze slopal do nemoty !!! teda ak vypil nieco,tak potom do nemoty !