Som v novej praci

Príspevok v téme: Som v novej praci
ferari

Ahojte potrebujem Vás som v novej práci a cítim sa tam ako debil mám VŚ ale je to miesto kde sú samí pracháči ktorí sa vozia na porche a tak a ja napriek super cv sa tam cítim ako mimozenšťan sú tam povrchní ľudia aj zamestnanci aj keď niesu zazobaní chcem odísť aj keď je v dnešnej dobe násť si prácu veľký problém...napíšte mi na to svoj názor bojím sa že budem bez práce ale ten hnusný pocit ,............

aisha5

David, presne si to vystihol. Dnes je nemozne najst idealnu robotu. Bud je dobre platena, ale ma zakernych kolegov, alebo ma dobrych kolegov a je menej platena, alebo je dobre platena, ma dobrych kolegov, len pracovna doba je zla, atd... proste ziadna praca nieje idealna... Ferari, tu je jedina moznost pre teba: zatat zuby a naucit sa plavat medzi zralokmi, lebo idealnu pracu dneska nenajdes. takto si aspon vytvoris hrosiu kozu do buducnosti...

DAVIS

Ahoj. Viem o čom hovoríš. Bohužiaľ, v dnešnej dobe nie je jednoduché nájsť si dobrú robotu - takú aby si slušne zarobil, aby si mal dobrých kolegov, znesiteľný stres. Predpokladám, že sa jedná o veľmi dobre platenú robotu - ber to tak, že ľudia aj za oveľa menej peňazí zažívajú v robote stresy alebo majú závistlivých kolegov. Skús to vydržať, ak si nezvykneš, môžeš si hľadať niečo nové.

veves

vydrz aspon rok, nasporis si, ziskas prax a ked ta to dovtedy ,,neprehupne,, tiez na druhu stranu tak si hladaj inu pracu.

ferari

Eam ďakujem, už na pohovore som mala pocit že je to z iného sveta ako som ja ale nemôžem dovoliť aby ma živil priateľ s ktorým žijem a preto som to zobrala a preto mam túto prácu lebo sa tešil ako malý ...

eam

V prvom rade ti gratulujem, že máš prácu. Začiatky sú všade ťažké a na prvý dojem nedávaj. Skús to, neskôr uvidíš, veď si v skúšobnej dobe. Ani ja som nemala dobrý pocit, keď som šla na pohovor - rodinná firma a taká "zasranka" ma spovedala a nebolo nad ňou. "Našťastie" ma neprijali,nie že by som to neprežila, ale podmienky sa mi aj tak nepozdávali. Tak som stále bez práce:((((((

ferari

predtím príspevok tiež ferari Wreck no niesom ten typ zatial som zodpovednosť brala za iné veci mám prax v managemente ale toto je niečo úplne iné beriem tvoje slová je to len 10 dní ale keď si zo strednej vrstvy a si medzí top tak sa cítiš zle ...

HJTA

No možem sa voziť ale tá zodpovednosť ja som naučený na klasika auta som moc rad že ste napísali ma to rozosmialo napíšte mi ešte nech sa zajtra teším :) do práce netušiím prečo ma vybrali pretože pochádzam s obyčajných pomerov ...

wreck

nie je nic divne na tom, ze sa top management alebo aj senior management velkej firmy vozi na porsche. ak to bude tvoj sen a budes ochotny za nim ist, mozes to raz mat aj ty, aj ked skor sa mi zda, ze nie si ten typ.
takze v tomto by som problem nevidel.

pises, ze je to nova praca. mozno len tych ludi hodnotis prilis rychlo. nikde nie su len sami povrchni alebo len sami hlbavi. daj tom cas, aby si lepsie spoznal prostredie a vztahy. ak nebude nadej na zlepsenie, ak ti to nesadne, tak sa mozes vzdy poobzerat po niecom inom.

rozhoduje prax, skusenosti a urcita osobnostna charizma.