dalsia liecba...

Príspevok v téme: dalsia liecba...
lucindaxxx

pred mesiacom mi dal zubar dole zubny strojcek. myslela som si, ze uz nebudem mat nic v ustach, ale potom mi urobil tak \"zubne nahradky\" z umelej hmoty. povedal mi, aby som ich nosila tak casto, ako len mozem. ale mna to velmi boli a tak som ich mala za mesiac asi dohromady ked spocitam tie hodiny mozno 1 den. kamaratka mi hovorila, ze ona tiez po strojceku dostala tie umele \"nahradky\", ale ze ju to nebolelo a ze v pohohode ich nosila. myslela som, ze ked uz, tak mi da nocny strojcek, ale dal mi toto. ma niekto s tym skusenosti? co robite, aby ste to nosili a nemali bolesti?

lucindaxxx

ta spodna nasada ma neboli vobec a mozem ju mat uplne v pohode. ale hornu nemozem. velmi ma to boli. vyziadala si si sama pre dceru na horne zuby nocny strojcek a na dolne nasadku? mala najprv aj hore aj dole nasadku? ako si zvykla na nocny strojcek? nemala bolesti? doplacala si za nocny strojcek? ak ano, kolko?

panika

rozhodne si to nemala odflaknut,ale povedat to zubarovi.Moja dcera ma na hornych zuboch nocna a na dolnych tu nasadku (vyzera to ako taky boxerska chranic:))..Ten nesnimatelny strojcek to posunul zuby a tom mieste sa teraz musi dobudot kost.Ak nebudes nosit tie nocne potvorky,zuby sa ti vratia späť a budes ich mat zase krive.Je to fakt dolezite nosit (a hlavne na zaciatku!!!) ,tak sa naozaj porad so zubarom