Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chirurgické odstránenie známienok na chrbte

Príspevok v téme: Chirurgické odstránenie známienok na chrbte
Ontário

Vo štvrtok 5.1. idem ku chirurgovi na odstránenie troch známienok na chrbte (1 v oblasti ľavej lopatky a 2 v oblasti pravej lopatky). Nikdy som nič take nepodstúpil, tak mám pár otázok. Viem, že mi to lokálne umrtvi, ale: 1. Bude to nejako aj tak cítiť? To rezanie, či šklbanie? 2. Budú ma rany bolieť, keď to začne 'ožívať' 3. Spať budem asi len na boku a bruchu,že... 4. Ako to bude s pohybom? Budem sa môcť normálne hýbať, či budem chodiť vystretý a hýbať sa ako 'drevo'? 5. Za koľko dni sa to cca zahojí, aby ma to nejako moc neobmedzovalo? Diky za prípadne odpovede

Ontário

Diky. Ja to budem mať umrtvené, lebo už pri objednávani ma poslali si kúpiť do lekárne ampulku a bol som im ju zaniesť.

ojka

mne už vyberali viacero znamienok, v rozličných ambulanciach a vždy mi to umrtvili....vôbec potom necítiš, čo tam s tebou na tom mieste stvaraju, maximalne nejaké poťahovanie, keď ti budú robiť stehy a tak (: určite sa nemáš čoho báť.... Ked mi rany ožívali, tak to nikdy nejak špeci nebolelo, ale tak pri najhoršom si hodíš do seba ibalgin, vážne to nie je nič strašné... noooo, či budeš môcť spať na chrbte a pohybovať sa, to ti neviem povedať, lebo každý to znáša inak, ale podľa mňa by ti to nejak špeci nemalo brániť v činnosťi bežného dňa (pokiaľ sa nechystáš rúbať drevo a tak, chápeš, chce to i pokoj (: ). Čo sa týka stehov, tak to takisto záleži od konkretnej situácie, niekde ich vyberajú po 5, 7, či 10 dňoch, zažila som už všeliak a potom sa ti bude ešte jazvička hojiť (:
Taaakže v štvrtok držím palce ((:

xy:)

ja som bola u rozlicnych lekarov, jeden umrtvil, druhy neumrtvil. neboli to, prelepia to, takze by sa na chrbte malo dat spat.. pokozka je elasticka, ja som nemala ziadne obmedzenie co sa tyka pohybu, iba trochu opatrnejsie sa treba hybat, aby sa stichy nepotrhali, mne sa to zahojilo za tyzden, ked vybrali stichy, tot vse.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chirurgické odstránenie známienok na chrbte - Fórum - ZDRAVIE.sk