ako zalovat predavacku?

Príspevok v téme: ako zalovat predavacku?
nahnevana198

Dobry den! stala sa mi taka vec ze som bola nakupovat v bizuterii a ako spravna zena som si obzerala prstene. bolo nas tam asi desat. pri odchode ma pani predavacka zastavila s tym ze som jej tam narobila bordel a ze jej chybaju prstene. tak som jej ukazala prstene ze vsetky su moje a jej ziadny nemam. a zhodou okolnosti som mala na ruke prsten ktory som si tam kupila a obvinila ma ze ten jej chyba a mam jej ho vratit. na moje argumenty nech si pozrie zaznam s kamery nereagovala. nechcela ma z obchodu pustit pokial jej tam ten prsten nenecham lebo jej zevraj chyba.podotykam bolo nas tam desat!!!! a nasledne vytiahla prsten ktory bol cely cierny a povedala ze ten tu nebol. ze vraj tie prstene upratovala a pamata si ich. potom som musela dat jej prsten za ktory som si zaplatila!!!!a bol kupeny tam a dala mi ten cierny prsten. rozprava s veducim nepomohla. ma koho by som sa mala obratit???? dakujem

nahnevana198

hej prsten bol kupovany v tej predajni a blokovala mi ho ina predavacka a blocik som zahodila...ja som ten prsten kupovala u inej predavacky....predavacky sa tam striedaju,,,v tom bol problem...ten prsten bol kupovany asi tak pred mesiacom a toto sa mi stalo asi tak pred tyzdnom...a cas v predajni bol asi tak 15 min...a nie nezobrala som si iny..mne ten prsten bol nanuteny a v tej panike som nad tym nepremyslala ved co si budu o mne mysliet....aj ked som neskor hadala s majitelom nepomohlo to....

atm

hej to som tam zabudol dopisat lenze to je takisto uplne cudne:D ved prve co by som robil je ze by som volal policajtov keby mi ktosi tvrdil ze som nieco ukradol a nie ze mu naciahnem ruku, dam mu svoju nejaku vec a on mi da inu, ze to je moja:D proste nechapem

jajka001_

a ked je niekto v strese, robi blbosti, obzvlast ak ide o mladu babu co je zaskocena a nevie sa branit, chapem ze spanikarila :) co uz....nabuduce otvori usta (snad) a pekne tej predavacke vynada

atm

janka ono to je aj tak cele take cudne. nahnevana o tom pise dost nejasne. ak to bol maly obchod a bola tam jedna predavacka, to ona sama jej ten prsten blokovala? a blocek jej nedala alebo ho nahnevana zahodila? ak to blokovala ina predavacka, potom preco nesla za nou to potrvdit, ze pred chvilou ho kupovala, z temy nie je jasne ani priblizne casove rozpatie medzi kupou a odchodom a celkovym casom v predajni. a tiez mi pride uplne cudne spravanie nahnevanej ze ten prsten vratila a zobrala si iny? nechapem je to proste uplne cudne:D

jankaaaaaaaaa

inac ta predavacka musela byt riadna ..... ked si myslela ze si ukradla prsten a hned si si ho dala na prst uz v predajni. kde presne sa to stalo?