Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?

Príspevok v téme: Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?
Kristinkita_1

Neviem, či sa dokážem správne vyjadriť. S priateľom som takmer rok. Má 29 rokov, ja 25. Pred týždňom sa stalo, že som mu našla úplnou náhodou správy (konktrétne 4000 správ za obdobie nejakých 3 mesiacov). Pre mňa to nebolo nič lichotivé.

Po jeho presviedčaní, že o nič neide, že to 18ročné dievča pre mňa nemôže znamenať konkurenciu, ktoré je od neho vzdialené 400km teda k ozajstnej nevere-fyzickej nedošlo... som mu dala šancu, resp. chcem vidieť "ako to všetko ľutuje".

Nájde sa niekto kto bol v podobnej situácii? Ja viem, že ma ľúbi, to človek cíti,,, bola to len zábavka z jeho strany?

Maoam

Kristinkita_1: je uplne normalne mat kamaratov (aj muzskych) a znamych, s ktorymi si raz za cas napises, ako ide zivot, ako sa mate, vsak mas iste aj byvalych spoluziakov, kolegov, to je nieco uplne ine ako mat kontakt s niekym, kto ti posiela intimne fotografie alebo sa pred nim predvadza v spodnom prade...chapes ten rozdiel?

ano viem, tvoj priatel je fotograf, ale...

apropo fotograf, nebezpecne povolanie, ja by som takeho priatela nechcela mat ;-))

Kristinkita_1

Niečo natom bude.
Ale to mám teraz kazdeho chlapa stale upodozrievat? Ja vieem, že všetci sú z Marsu,a 98% chlapov mysli tým, čo majú v noahviciach, ale my ženy ich nezmeníme.
Kto je bez chybyy nech hodí kamenom. Aj ja mám pár známych, s ktorýmmi som v kontakte. Nerobím nič zle. On o tom nevie, ale ja nikomu neublizujem.
A hlavne, mne nato nikto neprišiel. A aj keby, nemám sa čoho báť.

Maoam

ach ano a este: slub, ze zrusi kontakt na 98% bude poruseny, bude to robit sofistikovanejsie a opatrnejsie, tak, aby si sa to ty nedozvedela ;-)

Maoam

Kristinkita_1: never, never, este raz never, je v tom viac a stavim sa, ze je s nou stale v kontakte, mozno nakratko da pauzu, alebo trocha obmedzi, pripadne sa stretavaju inde, nevies kde, portalov je vela

ja som poznala viacere typy, taketo, rozneho veku, neslo len o mladych chalanov, proste su muzi, ktori neustale potrebuju namotavat aj ine, hoci su v stalom a dobre fungujucom vztahu, take tie typy, co ked je v tom stalom vztahu problemik, mensia nezhoda, uz pisu a volaju inej, ktoru maju akoby nahodou stale v zalohe, niektori ich maju aj viac a uz sa bezia nechat utesit...vyplakat

nie zriedka to skonci aj sexom

baby, je to LEN CHLAP, o nic nejde...nedajte sa klamat, budte realisticke

Kristinkita_1

Už som si ju položila.
Ale ona nie je bližšie. A mne sa to možno v zarodku podarilo zastaviť. Ak nie, nebude to mať vyznam. Potom to jednoducho skoncim.

Podobná

:-))) , ano tiež som bola rozumná , tolerantná , a dostala som zaucho ....
Prebolelo a s novou "taktikou " som nastúpila do boja :-)
Zdá sa , že úspešne ...
Ak nie , tiež druhá šanca nebude ...