Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?

Príspevok v téme: Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?
Kristinkita_1

Neviem, či sa dokážem správne vyjadriť. S priateľom som takmer rok. Má 29 rokov, ja 25. Pred týždňom sa stalo, že som mu našla úplnou náhodou správy (konktrétne 4000 správ za obdobie nejakých 3 mesiacov). Pre mňa to nebolo nič lichotivé.

Po jeho presviedčaní, že o nič neide, že to 18ročné dievča pre mňa nemôže znamenať konkurenciu, ktoré je od neho vzdialené 400km teda k ozajstnej nevere-fyzickej nedošlo... som mu dala šancu, resp. chcem vidieť "ako to všetko ľutuje".

Nájde sa niekto kto bol v podobnej situácii? Ja viem, že ma ľúbi, to človek cíti,,, bola to len zábavka z jeho strany?

Kristinkita_1

Som toho názoru, že ak si je človek vedomý toho, že urobil chybu a že sa aspon tak tvári, že ho to trápi, tak si zaslúži šancu.
Ale ak sa jej nechopí, a nevyužije ju naplno, jeho smola.

Dakujem za kompliment, že som rozumná baba, no asi také dostanu najčastejšie zaucho... lebo partneri vedia, žev nich majú istotou.

Musím mu pristrihnúť krídelka, lebo príliš vysoko lieta.

darkdark

suhlasim s tvojim vyberom alternativy :) drzim palce aby to dobre dopadlo, verim ze sa chalan spamata.. ale vies ze este jeden preslap - aj ked takyto kvazi nevinny - a dost.

Kristinkita_1

Ja to nechám spontánne plynúť.
Podľa mňa sa nevera tajiť dlho nedá. Človek to vycíti. Tak potom už druhú šancu isto nedostane,lebo si ju nezaslúži. Teraz to ale vezmem s humorom.
Pretože tkto sa problémy zvládajú ľahšie. A trýzniť sa je zbytočné.

Podobná

Super s tým utajeným číslom :-)
Ak budeš mať nejaké podozrenie (čo asi budeš mať aj bez príčiny :-) ) , žiadna histérie , mierna ironia , trošku podpichovania , vtipkovania na jeho účet ....

Kristinkita_1

A vies ze ppresne to som aj urobila? A nenápaddne. Mám sice pohnutky mu castejsie volat apisat. ALe nerobim to, lebo by mal pocit ze ho tlacim do kuta...
Zase nechcem to urobit hned vsetko naraz, musi to ist postupne.
A chrobáka som mu uz do hlavy Dnes som telefonovala s jednou osobou, a nechcem aby ta osoba malla moj cislo, tak som si zapla clir. A zbudla som ho vypnut, ked som volala priatelovi, hned mu to bolo divne a padla otazka, komu si volala? :)) no nahoda ani som to nechcela.

Podobná

Nenápadne sa votri do ich diskusie , že si chceš aj ty pokecať ...
Kľudne mu pošli aj ty fotky v prádle ....
Snaž sa nedať najavo svoju nedôveru , ak chceš , aby ste pokračovali , nesmieš ho tým otráviť .
Tiež sa pokús byť pre neho trošku záhadná , nasaď aj jemu chrobáka do hlavy ... Aby sa nemal kedy nudiť :-)
Ale to všetko len v tom prípade , ak máš pocit , že ti za to stojí , že s ním chceš byť ...

Kristinkita_1

Ale zase naivna byt nechcem, ja si myslim, ze si este obcas napisu, ale pokial to bude o tom, ze akosa mas, a ako ti pokracuje vztah, tak to ma hnevat nebude. Ved aj ja si pisem s kamaratmi.

Kristinkita_1

Je to dosť komické ale to boli prvé slová, koré mi povedal - ze preruší kontakt.
Jaaj, mneje už z toho aj smiešno. Lebo mi povedal, ze ta dotyčna sa mu vysmiala, a povedala, ze keby bola v mojej kozi, tak mu gule vytrhá.

Podobná

Čo sa deje ďalej ? Prestal si s ňou písať ? Ak to s ňou okamžite skončil , je šanca , že si uvedomil ,kto je pre neho dôležitý . Stále musíš byť v strehu ( ak nemáš chuť sa na neho vykašľať ) , automaticky už budeš podozrievavá , budeš sledovať jeho telefon , FB ,kontrolovať , kde chodí .... Prežila som neveru , a odvtedy neverím :-)
Až po dlhšom čase sa tvoja dôvera vráti , alebo zistíš , že ho už nechceš... Podľa toho , ako sa bude správať on ...