Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?

Príspevok v téme: Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?
Kristinkita_1

Neviem, či sa dokážem správne vyjadriť. S priateľom som takmer rok. Má 29 rokov, ja 25. Pred týždňom sa stalo, že som mu našla úplnou náhodou správy (konktrétne 4000 správ za obdobie nejakých 3 mesiacov). Pre mňa to nebolo nič lichotivé.

Po jeho presviedčaní, že o nič neide, že to 18ročné dievča pre mňa nemôže znamenať konkurenciu, ktoré je od neho vzdialené 400km teda k ozajstnej nevere-fyzickej nedošlo... som mu dala šancu, resp. chcem vidieť "ako to všetko ľutuje".

Nájde sa niekto kto bol v podobnej situácii? Ja viem, že ma ľúbi, to človek cíti,,, bola to len zábavka z jeho strany?

Kristinkita_1

Tak my sme na východe, ona na západe. To, že by utajil cestu na západ, to by bol obrovskýýý herec. No netvrdím, že sa tto nestalo.
A pochybujem o tom, že nejaké dievčatko by sa za ním trepalo na východ.
Možno si niekto povi ze som naivná. Ja si myslím ze som realistická.

Annika1987

ano, u nas to tiez bolo tak, ze "ved ona je z mesta 300 kilometrov vzdialeneho"... ibaze to, ze pracuje v BA, uz nepovedal, takze nevies, kde sa v skutocnosti pohybuje... a ci sa nepoznaju osobne

Kristinkita_1

BOli to správy na FB. U nás je resp. bolo bežné, ak bol on prihlásený, jasom ho odhlásila bez toho aby som mu vliezla do správ, a prihlásila som sa na moje konto.
No asi pred týzdnom, vo chvili ked som ho chcela odhlásit, napísala mu ona...

Tak mi to už nedalo, a precítala som si uplne kratku cast toho co si písali.

Oci mi zaliali slzy a uz som dalej cítat nemohla.

Ja pracujem v At. Ked som bola oodcestovaná, každé ráno si prialii Dobré ránko, večer zaspávali s telefónom v ruke. Cez skype mu predvádzala spodné prádlo... Bolo to tam samé MOjko, Miláčik, Srdiečko,...

Nikdy v živote by ma ani len nenapadlo, že by on mohol niečo také urobiť. Ako som sa to dozvedela, v prvom rarde som sa mu ešte ja ospraveddlnila ze som mu vliiezla do postty.

Plakala som ja plakal on, sluboval, prissahal, ze ma len mna. A kedze to dievca byva daleko, je mi aj jasne ze to bolo len rozptylenie cez net.

A keby ma nelubil, odide za noou a nebude tu mne prisahat,,,

Neviem ako sa k tomuu mam postavit... :( ani nechcem radu, len si jednoducho písať s niekym, kto bol v podobnej situácii. Snád mi dôjde co mám urobiť.

Dôvera klesla, to je jasné.... neviem akok teraz opat odcestujem.