priatelka a divne rodinne vztahy

Príspevok v téme: priatelka a divne rodinne vztahy
denis5555

chcem sa spytat na jednu chulostivu a podivnu vec, je podla vas normalne ked sa priatelka napr prezlieka nezamknuta? som si myslel ze si robi srandu ale ona si kludne prezlieka podprsenku a pritom sa bavi s otcom, alebo aj na dovolenke jej dost casto stahoval plavky az mi bolo trapne a raz jej dokonca vraj natieral nahe prsia, prislo mi to strasne divne a nechutne ked mi to rozpravala a nie to este ked som to videl...su podla vas taketo ´blizke´ rodinne vztahy normalne?

janka11378

podla mna je to divne

ja som mala frajera a ten sa takto spraval k neteriam

ale otec a dcera tak toto je moc

ozaj ked je natieral kozy nepostavil sa mu? :-0

xxxxxxxxxxxx

co je cudne ze sa hanbim v plavkach pred ludmi? vela ludi sa hanbi ... mozno ty si plocha a za to sa nehanbis ani pred otcom sa hola pretrcat ale ja mam co zakryvat...prsia mam velkosti F urcite ich nerada davam na obdiv kazdy cumi jak puk nieje mi to prijemne...keby som bola plocha nerobilo by mi problem sa promenadovat v plavkach...tu sa ale riesi iny problem tak ked mas potrebu do niekoho rypat tak si najdi na to inu osobu :-*

lentilkaaa

no ja neviem...je to cudne...ale co spravit...rozpravat sa s nou na tu temu mi pride zbytocne...pokial to ona povazuje za normalne tak s tym nepohnes