Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AIDS

alenka_maxova

hm....tak z tohto tvojho podareneho kusku ziadne HIV nedostane, ale zapal mocoveho mechura podla mna urcite. Teraz to napisem ako malemu dietatku, lebo mam pocit, ze taka komunikacia je vhodna pre teba - v analnom otvore sa nachadzaju rozne potvorky, ktore ked sa stretnu s posvou tvojej priatelky, moze dostat rozne infekcie a casto aj zapal mocovych ciest....daky odbornik by to napisal lepsie, ale snad si z toho pochopil cosi...

tpch

Z tejto temy som sa skoro pocurala od smiechu...
ale strkat prsty do zadku a potom do posvy je totalna nezodpovednost-prenesies jej tam crevne bakterie a tvoja babenka bude chodit na gynekologiu ako na klavir s chronickymi vytokmi. Na jej mieste ta kopnem do guli.

maruska123

to nie je vyhovorka ze hypochondricky

ved si najdi na internete nieco o hiv a pochopis hned, co za kravinu si napisal..ak nie si hiv pozitivny, tak nikto sa od teba nemoze nakazit a ani to nemoze len tak z nicoho nic dostat

.....blah...

17...mal by som sa o tom viac oboznámiť... kks ja sa bojím takých sprostostí...som dosť hypochondrický

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.