Spoluziacka mi nici zivot.

Príspevok v téme: Spoluziacka mi nici zivot.
hierarchia

Mam spoluziacku s ktoru sa tvarime ze je vsetko v ,,poriadku'' ale popri tom ide medzi nami o ,,tichu vojnu''.Prisla som ku nam do triedy minuly rok ako nova ziacka.A za kratko som zacala ,,randit'' s jednym spoluzakom .. lenze on chcel po chvili vztah a ja nie.tak sme to skoncili a hned po tom ako sme to ukoncili snim zacala chodit tato moja spoluziacka.Nasla som si potencionalneho priatela z inej triedy lenze to uz bol koniec roka on odisle na cele leto prec.Ked prisiel na konci leta tak ja so snim este nebola v kontakte a tato moja spoluzacka ho hned zacala balit.. vyvolavala mu .. a potom zacal sk. rok a ked som sa to dozvedela tak uz som snim nechcela nic mat ale rozhodla som sa ze to aspon urobit aby som ju nastvala lenze on sa do mna pocas skolskej 4dnovej akcie zamiloval a teraz sme spolu uz pol roka a dvieca ide roztrhnut kazdy den.Teraz som na internete nasla jeden modelingovy casting.Prihlasila som sa a hned mi to vyohdilo na fb.Za par minut.. moja spoluziacka stymi istymi ingormaciami ako ja na tej istej stranke prihlasena. ako ja uz neviem ..O CO JEJ IDE?????? rozculuje ma to ..

Treecar

No mala by si vyuzit ze teraz sa stmieva dost skoro.Pekne si ju pockaj niekde a potom je mozes poriadne dokopat.Len pozor aby ta nezpoznala odporucam jej prehodit nieco cez hlavu.Po 22hodine mozes klufne ist nato to by ta ani vlastna matka vtedy nezpoznla.Ale ked zijes vo vacsom meste napr v bratislave tak odporucam nejaku malu ulicku temnu.

xxx25

naštvi ju aj niečim ty....moja rada je trošku krutá ale určite pomože..ak ma dlhé vlasy a nosí ich v cope tak šmik-šmik s nožnicami :-D potom sa už nebude zaoberať tebou ale svojimi problemami. pokial by to šlo, tak to sprav tak, aby nevedela že si jej ich odstrihla ty :-P píšem s vlastnej skusenosti...

xxxxxxxxxxxx

niesi trosku namyslava? a chodit s niekym z trucu aby ona ziarlila to tiez nieje pekne to ta nenapadlo ze aj ty niekomu tymto ublizujes? asi nie lebo si namyslena kravka :-) inak nepostrehla som ze ako ti nici zivot? vobec nic nerobi mozno ked tak mate rovnaky vkus ...