neskutocna ziarlivost

Príspevok v téme: neskutocna ziarlivost
ziarlivka

ahojte...tak v skratke,mam ozaj uzastny,krasny vztah.No som povahy,ziarlivej povahy.Priznam sa,ze obcas ziarlim aj na vlastnu sestru mojho priatela :( dnes bol ten dalsi problem....bola som s priatelom vo fitku,a on sa prihovoril jednej slecne,ktoru obaj pozname,no ale proste ona tam mala svoje decka a on sa jej isiel nukat ze jej posle recepty pre mal a tak...ja som mala take tlaky,no neskutocne...o to na mne potom uz videl ta si klakol ku mne ale ja som povedala ze som si prisla zacvicit a nie vykecavat sa.Na to sa on z v podstate ako keby urazil,a zlaty klinec bolo ked ta slecna -matka tych deti povedala priatelovi nech jej pride pomoct odcvicit hrudnik...ako nedotykal sa jej,stal za nou a daval pozor na cinku....ta zensa vedela ze mi spol chodime... teraz ja ako debil som mu chcela ,,prepacit,, alebo ako to nazvat aby sme sa opat dali do normalnej konverzacie ale teraz je on tay podrazdeny,ako keby som mu liezla na nervy,co je dost mozne a necudujem sa:( aky mate na to nazor vy????

ako sa mozem vhnut takemu ziarliveniu ?:(

jajka001_

jak jedna frajerka mojho kamosa, ked sme sa stretli a prehodili par slov. ta koza sa postavila medzi nas a zacala pišťať že NEBAV SA S ŇOUUUUUU :DDDDD

alenka_maxova

lentilkaa, ale i v takomto pripade by som rozlisovala, ako ten clovek poziadal o pomoc. Vies, je ine ak sa cudzia zena zacne v pritomnosti paru vyslovene liskat chlapovi a zmurkat a prosikat o pomoc. A je ine, ak zena slusne poprosi, ci by jej nepomohol s cinkami. Skoda, ze zakladatelka temy nedefinovala, ako sa to stalo. Lebo je to velky rozdiel...

lentilkaaa

ja napr. dost casto cestujem a niekedy mam fakt tazky kufor tak tiez okoloiduceho chlapa poziadam nech mi pomoze a nie je v tom nic ine ako to ze on je chlap a ma viac sily...treba sa na to pozriet ocami tej druhej baby

lentilkaaa

PANEBOžE BABY A CO KED JEJ POMOHOL???
ved aj raz vy mozno budete potrebovat s niecim pomoct a to vam ma chlap odmietnut pomoct len pre to ze je zadany...ved si pisala ze sa jej nedotykal...

3nttt

ja som na zaciatku s mojim drahym tiez ziarlila jak vysinuta (moj byvaly bol obycajny kurevnik...ze to musim tak pekne povedat...cize to vo mne nejako ostalo) ale potom som si uvedomila ze len kazim. tak som kazdy zachvat ziarlivosti radsej predychala. najprv bolo tazke nedat najavo ako ma vsetko tankuje ale casom to ustupilo a mozem povedat ze uz absolutne neziarlim.teda trosku,tak zdravo :)

Lumik

ziarlenie je zaujimava vec, a podla mna zalezi aj na povahe toho na koho sa ziarli, ina vec je ked ma clovek partnera ktory je uzavrety, nepristupny, tazko nadvazuje kontakty a ina je ked je to clovek ktory sa zoznami pomaly s kazdym koho stretne. Podla mna to na co clovek ziarli a na co nie zalezi aj od toho ake veci si na tom jeho vztahu ceni a chce ich mat nezdielane, len medzi sebou a partnerom. V podstate je to aj o tom ci partner bude tolerovat co by si chcela a ci nahodou to nebude muset porusit kvoli tomu ako funguje nasa spolocnost. Inak myslim, ze sa zo ziarlivosti da dostat, najlepsia ak chcu obaja. Treba postupne redukovat svoje naroky na vztah a dufat, ze to ten druhy dovtedy zvladne.

jajka001_

jejda a co ze spolu chodite, ti z neho ta jeho kamoska odkusne, ked jej pomoze? by som sa rozpucila od smiechu, divat sa na teba ako sa jeduješ:))

darkdark

hm nemyslim si ze by si vyslovene ziarlila na neho ale skor ta nastvala ta trubka a ides puknut od jedu.. co si to dovoluje? podla mna by si mala byt nastvana na nu. keby prisla akakolvek zena za mojim priatelom a poprosila by ho o pomoc, nevedel by sa z toho vykrutit, lebo ma taku povahu. nikdy by sam neinicioval taketo situacie. takze skaredo pozeraj na tu drzu matku, nie na priatela, on je v tom nevinne :) zhrnutie: idealne keby si neziarlila vobec, ale teda v ramco moznosti minimalizuj dopady svojej ziarlivosti na priatela a radsej potkni tu bez chrbtovej kosti..

ziarlivka

p.s

u mna a priatela vek nehra doleziu ulohu.

O tom se sa bavili uz ked sme sa davali do kopy.Ja som sice 17 rocna ppubertiacka,ale on ma vidi v inom svetle,tiez som mu vela krat pomohla , povedal ze sa neciti ze ma pri sebe 17 rocnu priatelku,edze vyzeram aj vyspelsie,a vzdy som mala starsic amaratov,-lebo si s nimi rozumiem...s takymi 18-21 rocnymi sa smejem len nasilu a neviem dat temu pri ktorej by rozhovor zotrval dlhsie