neskutocna ziarlivost

Príspevok v téme: neskutocna ziarlivost
ziarlivka

ahojte...tak v skratke,mam ozaj uzastny,krasny vztah.No som povahy,ziarlivej povahy.Priznam sa,ze obcas ziarlim aj na vlastnu sestru mojho priatela :( dnes bol ten dalsi problem....bola som s priatelom vo fitku,a on sa prihovoril jednej slecne,ktoru obaj pozname,no ale proste ona tam mala svoje decka a on sa jej isiel nukat ze jej posle recepty pre mal a tak...ja som mala take tlaky,no neskutocne...o to na mne potom uz videl ta si klakol ku mne ale ja som povedala ze som si prisla zacvicit a nie vykecavat sa.Na to sa on z v podstate ako keby urazil,a zlaty klinec bolo ked ta slecna -matka tych deti povedala priatelovi nech jej pride pomoct odcvicit hrudnik...ako nedotykal sa jej,stal za nou a daval pozor na cinku....ta zensa vedela ze mi spol chodime... teraz ja ako debil som mu chcela ,,prepacit,, alebo ako to nazvat aby sme sa opat dali do normalnej konverzacie ale teraz je on tay podrazdeny,ako keby som mu liezla na nervy,co je dost mozne a necudujem sa:( aky mate na to nazor vy????

ako sa mozem vhnut takemu ziarliveniu ?:(

Maoam

tpch cauko, :-DDD ja nemozem z toho, na co vsetky zeny dokazu ziarlit :-DD on si k nej este aj klakne, ako princ a :-DD aaaach boze

ziarlivka

TO JE SPAVNA OTAZKA,MAM 17,ON 26...

TPCH

ANO,CHAPEM TVOJ NAZOR.Ale ja ho milujem nadovsetko aj to ze som mladunka robi vela,neze vela ,najviac.vyrastiem z toho ziarlenia.... ale on vie ze som ziarliva tak preco sa k nej ozval...ked mi X krat hovori ze do fitka si chodi zacvitit nie vykecavat. A keby jej stiskol zadok,tak akoze to uz by nebol moj priatel!

nemyslim doslova,ale ked ma miluje nema co chytat za taketo miesta ine kocky.isto by som sa na to amximalne urazila...!!!!!!!!!!!ty si asi nidky nebola zamilovana,preto nezaiarlis alebo mas taketo ,,lahke,, nazory

tpch

To je fakt vazny dovod na ziarlivost-chlap stal za matkou dvoch deti a daval pozor, aby sa na nu neskydla cinka...cista magorina.

tpch

No povedz, ty ju chapes? Akoze co riesi? Ze frajer sa rozprava so sestrou? Ja by som riesila, keby sa nerozpraval...

tpch

Ziarlivka, spravas sa veru neznesitelne. Ja vobec nepoznam ziarlivost, nedokazem ju pochopit. Ked chlap chce zahnut, tak zahne. Ak si vyberie inu, moze ist, je to jeho volba. Ja fakt nechapem, co akoze riesis. Aj keby jej pri cviceni stiskal zadok, tak co? Urobis mu scenu? A co mu chces vlastne oplacat a ako? Nechat si pomoct pri cviceni inym chlapom? No tak ti pomoze s cinkou-a co ma byt? By som sa velmi divila, keby to tvojmu priatelovi nejako vadilo. Ja by som si to ani nevsimla.