bez kamaratov :-(

Príspevok v téme: bez kamaratov :-(
julca15

ahojte.neviete mi niekto poradit, ako by som si mohla najst nejakych kamosov? lebo v poslednej dobe sa citim strasne osamela, nemam sa komu zdôverit zo svojimi problemami..atd..mam malo kamaratov, lebo byvam v takej casti mesta, kde su len male deti a mam 16..ako si najst kamosov?prosiiim, poradte :-( som smutna

milli

Ahoj, Julca, mrzi ma ze nemáš kamarátov. Viem, čo to je, aj keď môj problém bol trochu iný ako vo vzdialenosti. Som však rád, že máš také čisté a neskazené zmýšľanie a je to možno aj práve vďaka tomu, že si sama. Niekomu tu možno budú moje slová vadiť, ale mnohé zlé môže byť aj na niečo dobré. Verím však, že aj tvoja samota bude pre teba čoskoro minulosťou - prajem ti to. Chcel by som ti ale poradiť, aby si neurobila tú chybu ako ja, že preto, aby ma kolektív prijal medzi seba, musel som sa im prispôsobiť aj vo svojom zmýšľaní a názoroch. A v tom máš pravdu, na "nete" je mnoho polopravdy, ale skutočné priateľstvo tu aj tak nevybuduješ. Tak hlavu hore a nech sa darí...

panika

s tym vekom som myslela BOOOM,pretoze tam je registracia az od 18-tich (ale presne o tom to je,ze klamu a su tam aj mladsi)

julca15

mam 16,to je maly vek? neviem ale ci je to mozno na nete, lebo tam su vsetci machri ale ked sa clovek s nimi stretne tak su uplne ini..a este tam vsetci klamu.

panika

ked nezijes na Kamcatke, tak neviem.A ten web si uz skusala?ved dnes je toho fakt vela-azet,icq,booom(aj ked na ten este nemas vek,ale kto ho tam ma?)

julca15

ale oni su vsetci nejaki divni. oni maju svojich kamaratov a mna by tam nechceli, su proste iny.a este k tomu byvaju dost daleko, takze by to nebolo moc take realne sa s nimi casto stretavat.ale naozaj potrebujem sa uz s niekym spoznat, lebo uz ma to nebavi, aby som bola stale sama :-(neviem ako :-(