Svadba

aj_my

zewa: bol to rychly civilny sobas,iba o nas a 2 svedkoch, este mame pred sebou cirkveny(16.6.2012),ako sa citim? Sama som bola z toho prekvapena, ze som nepocitila ziadnu zmenu. Proste sme manzelia:-) Mozno po tom cirkevnom, kde bude vela ludi, skutocne svadobne saty, a celkova atmosfera prinesie ine pocity:)

aj_my

Ahojte slecny,

pripravy na svadbu uspesne finisuju:-) Ale.... nastala jedna mala zmena, chceli by sme idealne tak do konca marca-prvy aprilovy tyzden mat aj civilny sobas:) myslite, ze to je mozne? Resp. mam to oznamit aj fararovi, ze chceme mat 2 mesiace pred cirkevnym aj civilny sobas?
A co mysliste, aku mam sancu v BA-petrzalka alebo stare mesto,zohnat volny termin na sobas?:)

3nttt

nepozeraj saty na nete.chod do obchodu.je to uplne ine.hlavne ked si ich poskusas.zistis ze niektore saty co sa ti vobec nepacia mozu vyzerat na postave prefektne.

aj_my

Dievcata, zacina ma chytat nechut co sa tyka svadobnych siat, preluskala som sa niekolkymi desiatkami svadobných webov a z toho množstva šiat ma žiadne neoslovili tak, že by som si povedala, áno, tie sú naozaj krásne. Pritom moje "nároky" su minimálne, chcem jednoduché šaty, žiadne riasenia, precipkovanie,bez všakovakej vlečky nevídaných rozmerov:( Neviete dať nejaký tip...? A ešte, máte niektorá skúsenosti s vizážistkou Soňou Kunovou?