Stratený zmysel života

Príspevok v téme: Stratený zmysel života
sue55

dobrý deň..prosim o radu..ked som mala 15 rokov zoznámila som sa s jedným chlapcom a dá sa povedať že hned od druhého stretnutia sme boli už spolu. prežili sme spolu skoro 4 roky i kde s malými prestavkami. boli to chvíle ťažké ale aj chvíle krásne. neskutočne sme sa zbožňovali, nikto iný už pre nas neexistoval, boli sme len my dvaja.začiatky nášho vzťahu boli trošku strastiplné, ja som sa chcela zabávať a on mal tiež kamarátov ale vždy sme sa našli a boli sme už len spolu. raz som si myslela že čakam dieťa, tak som sa mu s tym zdvoverila a netváril sa nadšene.už vtedy som začala tušiť že sa niečo deje. hovoril že sa o neho postara a tak ale že sa mu zmeni cely život. našťastie to bol len planý poplach, tak sme sa dohodli že budem brať tabletky. po 3 mesiacoch mi však oznámil že si našiel iný,mladšiu..zrutil sa mi cely svet.bolo to najťažšie obdobie mojho života.po polroku sme sa dali znova dokopy,ale da sa povedať že sme spolu len spávali, celý vztah som utužovala len ja,jemu to bolo všetko jedno.ja mam cely život smolu a aj doma to mam strašne a ked som sa mu s tym zdvoverila, tak mi nepomohol, ale po niekolkych týždňoch ma zase opustil. teraz mam 20 rokov a cítim sa na 40 a viac.ničoho sa mi nechce, nič ma nebavi, stale plačem, nedokažem sa na nič sústrediť.už prešlo od toho veľa času ale stale ho ľubím a neskutočne žiarlim na každeho kto je v jeho blízkosti. niesme ani v kontakte, pretože by som nedokázala byť s nim len kamaratka..som naozaj naozaj na dne, nedokažem isť ani do spoločnosti lebo sa bojim že by som ho tam stretla..snažim sa na to nemysliť ale neda sa to..slovami ani nedokažem opisať aky smutok preživam..

XFnV

Nebola by si s ním šťastná. Na ozajstný vzťah treba oboch. Čo by si z toho mala, keby bol po tvojom boku, ale jeho srdce by bolo ktovie kde? Radšej sa teraz trochu potrápiť z rozchodu, ako sa s dotyčným trápiť celý život. Dokázala by si mu veriť, spoľahnúť sa na neho? Keby prišli nejaké problémy, nezutekal by znova? Vlastne ani nemáš dôvod žiarliť. Zaslúžiš si niekoho lepšieho.

Nina.

Toto je najhoršie keď sa ženy takto priveľmi naviažu na chlapa a mám pocit, že je stále viac a viac takých vzťahov, kde sú ženy naviazané, skoro až závislé na chlapovi a on sa ku nim správa ako k handre.
Máš poučenie do budúcna, že sa nemáš priveľmi viazať na chlapa, že popri vzťahu si musíš budovať aj vlastný život, nájsť si dostatok času aj na kamarátov. Ber toto ako výzvu k tomu, aby si si vybudovala väčšiu sebaúctu, aby si nebola naivná a aby si si držala trošku väčší odstup, aby si sa naučila mať svoje emócie lepšie pod kontrolou. Držím ti palce. :)

pacient123

pozri .....jeb naneho . stoji ti to za to zas začať milovať niekoho čo ťa vimeníl kto vie možno že zas budete spolu ale čo akk budeš druha volba čo ak ho opusti jeho doterajšia priatelka ----najdi si slušnáka a nie sukničkára ....niekedy je lepšie si najsť takého chalana ktorý je akože šprt ...existuju aj pekný šprti ktory sa moc učia a možno že sa o nich moc ludí nezaujíma ale prave takí su spolahlivy a prave ty im nadobudneš sebadôveru a zrazu pre teba bude dokonalí -----

xxxxxxxxxxxx

nechapem preco mlade baby lezu hned do takychto vztahov este ako deti...mladost si treba uzivat lebo to potom vyzera takto... bud stastna zacni zit prezi si mladost... nieje dobre hned sa na niekoho viazat, casom pride niekto iny kto ta bude milovat...Je to pochopitelne ze si nasiel inu, urcite ani on nebol vyblazneny... a skor ci neskor to cloveka zlaka chut na nieco ine... uzivaj si aby si neskor nelutovala ked budes mat naozaj tych 40 rokov...

umeleeec

nie je jediný muž, ktorý ťa ešte môže ľúbiť, hlavu hore, nebuď hlavne sama, snaž sa byť v spoločnosti, poprípade, ak to nejde inak, tak sa skús nakontaktovať na psychologa, nie je to hanba :)