Pribrala som na 105kg

Príspevok v téme: Pribrala som na 105kg
Lucka666

Ahojte, mam 21 rokov, chodim na vysoku skolu. Celu strednu skolu som mala 70 kg (pri vyske 175 CM), nosila som veci M (no proste mala som peknu postavu), od posledneho rocnika na strednej som pribrala a teraz mam 105 kg. Robim co mozem- vyskusala som vsetky diety, cvicim, nejem pecivo, vela zeleniny ovocia. Uz som zufala. Zdravotne problemy (stitna zlaza nemam). Pomozte, poradte.

TRULY

Vynechať biele pečivo, sladké vody, sladkosti, ovocie poobede, cukor v kave len hnedý.
Nevyprážať, čo najmenej omáčok, bez tatarskej, kečupu.

Dalej pravidelna strava 3 krat denne + behanie alebo bike alebo stacionar. A pevnu vôľu.
Ak si pribrala na 105, tak treba napisať aj čo si mysliš že bol dôvod, teda neskoroa večera, sladosti atd? je to dôležite aby si napisala aj to, aby sa to dalo riešiť od tých veci

majka57

ahoj lucka
ja pracujem pre americku firmu a zaoberame sa zdravym a zdravou vyzivou - pomohla som vela ludom zhodit na vahu ktoru chceli a potrebovali a ziadny jojo efekt :))) napriklad: viktoria beckhem s tymito produktami zhodila nadbytocne kila po kazdom porode :)... pre viac info moj mail: maria.gajdos@yahoo.com

betik

Luci,ja mam 41 rokov,cez vianoce sme si pozerali dovolenku,a ked som sa zbadala...Tak pred Silvestrom som vynehala uplne sladkosti a porcie si davam na detsky tanier,pred piatou uz nejem.Casto pijem nesladene caje...casto,pustam si takmer kazdy den cd a tancujem pred zrkadlom vyse hodiny...zabralo,mam o 6kil menej :) drzim palce

malaanka

George303
to neplatí.To má stále hladovať?
Lucka666
máš môj obdiv už len pre to,že otvorene píšeš o svojej váhe.Myslím,že to je začiatok úspechu.
Neboj,si mladá a ked zmeníš stravovacie návyky,určite pôjdu kilá rýchle dolu.

sloniatenko

lucka ahoj.ja tiez chudnem (tema:kto bude chudnut so mnou?)mam 165cm a 68,4kg...no ja som mavala 52kil a ziadne problemy s vahou neboli jedla som hocico a nepribrala som.potom zrazu v zivote zmena prace a pribudli prvch asi 5kil potom stastne zamilovane obdobie az som prisla na 61-63kil co bolo priserne a potom som stale samozrejme len skusala diety ako:mliecna dieta ktora je hrozna schudla som s nou za 3dni asi 3kila a pri prvom normalnom jedle boli spat,potom rozne ine i skoro hladovka a podobne az som kvoli tomu skoncila na 68,4kg co je strasne pre mna musim schudnut asi 16kil!ale uz viem ze dietou to nepojdelebo nechcem skoncit s este vyssou vahou..chudnutie zdrave tak aby sme si vahu udrzali je beh na dlhu trat.pribrali sme docela rychlo tak nemozme cakat ze dole to pojde rychlo.musime byt trpezlive moze ti to trvat i 2,5 roka ale bude to zdrave chudnutie!tak sa pridaj do zdraveho chudnutia a uz prosim nedietuj!jedz viac viac viac ale zdravo!nalis ako to ide :)

J111

No, ja keby som jedol kazde tri hodiny, tak mi mozu rovno vystavit zakalaci list:D Neviem, aka studovana hlava toto vymyslela:D Mozno, ak je clovek nejako pracovne vytazeny, tak vtedy, ale len tak zrat kazde tri hodiny mi pride dost brutalne:D