Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hamblivec

xdanielax

takze prvu vec co sprav je, ze chod si vybavit strojcek, taky ten trvaly. Nech mas pekne zubky. To urcite nezanedbaj! Ak by ti nahodou napadlo, ze je to hanba, urcite nie je!! Poznam ovela starsich ludi, co to v pohode maju. urcite mensia nez mat vselijake zuby.
Dalsia vec, nezabudni si holit fuzy, lebo to je tragedia, ak to niekto nerobi :D
celkovo dbaj na hygienu.
Usmev.
Nikto na teba neziza, len sa pozera. Pozeraj sa aj ty, ked ti je to neprijemne, uvidis, ze odvrati zrak .))
na sestru sa vykasli, ju to prejde. Kompenzuje si tym nejkay svoj komplex. Nepocuvaj ju. Je uplne normalne - zvlast u chlapca - ze v 18 nema dievca.
A hlavne zmen pristup k sebe samemu, ked sa zacnes mat aspon trosku rad, budes vyzarovat okolo seba pohodu, zacnu ta aj ludia naokolo vnimat uplne inak. aj dievcata. uvidis.

jajka001_

podla mna s tvarou vobec nic nemas, len si zakomplexovany, aj vdaka sestre. a nevies komunikovat. ludia na teba nepozeraju tak velmi ako si to ty namyslas. obzeraju sa za tebou? zizaju na teba v kuse a nemozu odtrhnut zrak? urcite nie. ak niekam vstupis, je normalne ze na teba pozru.

jano788

no keď som bol mladší chodil som na strojček, ale vrátilo sa mi to naspäť, tak mám zas trochu otvorený zhryz, a v komunikácii som viac menej tichý,

jajka001_

co mas take hrozne na tvari ze sa tak hanbis? za co sa ti smeje tvoja sestra? je dost mozne ze to nie je take zlé ako si namyslas

jano788

len si neviem zvyknúť na to jak na mňa hľadia ľudia, a to, že mám 18 a nemal som a asi ani nebudem mať frajerku, a ešte ma zdeptáva vlastná sestra...

jano788

tak za telo sa nehanbím, pretože od malička športujem, len za tú tvár, a keď sa vidím v zrkadle tak na tú hrôzu som si už zvykol.

Lumik

ako vnimas ked sa vidis niekde v zrkadle ? doma a napr. aj niekde na verejnosti ( v obchodaku pri skusani veci ) pripadne v skole ?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hamblivec - Fórum - ZDRAVIE.sk