Hamblivec

xdanielax

zmen uces :-)) usmievaj sa. a neboj, 18 rokov mas, to sa zmenis este. vies jak, nehadz flintu do zita! :D
super, ze chodis do fitka, to je plus.
mas teraz take "medziobdobie" tak makaj na sebe a tes sa z toho, ze si mlady. Daj si pred seba nejaky realny ciel a skus ist za nim. Budes sa tesit z uspechov, celkovo sa zmeni tvoj pristup.

xdanielax

No, podla mna vzhlad je prave vec, s ktorou mozes nieco spravit. Mas na to idealny vek.
Chod kadernikovi, a prihlas sa na nejky sport, alebo zacni chodit do fitka. uvidis, ked sa zacnes pacit sam sebe, ked budes na sebe badat pozitivne zmeny, zbadas zmenu aj vo svojom pristupe k ludom.

Navyse, urcite sa aj zoznamis s novymi ludmi, ktorym sa nebudes zdat cudny, ak teda nebdes cudne vystupovat, ale budes normalny, a nie utiahnuty niekde sam. To nerobi dobrotu.

janko788

Prepáč,preklep
no vadí mi tvár celkovo, neviem či sa mi to zdá, ale akoby po mne ľudia pozerali, ako keby som bol dáky vadný alebo čo.. cítim sa nepríjemne, a to najmä vo väčšej spoločnosti, aj v autobuse, keď po mne pozerajú ľudia, sestra mi tiež nezdvíha sebavedomie, keď som ešte nemal frajerku , tak si z toho robí dosť veľkú srandu...aj na vzhľad celkovo

Meretseger

Bola som (bola?) tiež takáto, asi to fakt patrí k veku:) Pokiaľ ti to bude robiť vážne problém, pokojne za psychológom zájdi, na tom nič nie je. Mohlo by ti to prospieť, keďže v terapii si cvične konfrontovaný s tvojimi problémami, aby si napokon našiel východisko. Takže sa teoreticky budeš hanbiť aj pred psychológom, ale pomôže ti prekonať to.

alien333

radim ti dobre, viem ze to nie je lahke ale cim skor sa zacni mat rad, usetris si s tym strasne vela problemov v buducne, viem o com hovorim, tiez som mal podobne problemy prekonal som to a teraz som na tom ovela lepsie, takze sa prestan lutovat a zi

xdanielax

a co ti vadi najviac? co ti vadi napriklad na tvojom vzhlade? v akych situaciach mas este problemy, pribliz to nejako.