Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Detoxikácia - ako dlho mi vydrží zlepšenie?

Príspevok v téme: Detoxikácia - ako dlho mi vydrží zlepšenie?
saskia88

V novembri som skončila celkový detoxikačný program u doktorky Albertovej.Cítim sa veľmi dobre, ale teraz cez sviatky keď sme boli po návštevách, tak mi kamaráti hovorili, aby som sa netešila, že mi to dlho nevydrží. Predtým som vždy mávala chrípky a nachladnutia. Teraz sú okolo mňa všetci chorí, dokonca aj muž a dcérka, ale ja som fit. Myslíte, že naozaj budem musieť tú kúru znova opakovať? Že sa mi po nejakom čase zase vrátia staré problémy? Ja by som chcela, aby som už bola iba zdravá. Dá sa to nejako zabezpečiť aj bez následnej ďalšej detoxikácie? Môže mi v tom niekto poradiť?

saskia88

Nikto ste neabsolvovali túto detoxikačnú kúru? Neviete mi povedať, ako dlho mi vydrží toto zlepšenie zdravotného stavu?

saskia88

Ešte som zabudla napísať, že ja som mávala problémy hlavne s imunitou. Také tie časté nachladnutia a chrípky. Skrátka som chytila každý vírus a keď bol niekto chorý v mojom okolí, na betón som ochorela aj ja. Ale nemala som nič vážne, žiadne napríklad ekzémy alebo nádor alebo niečo podobné. Len posledné dva roky mi začala ešte alergia, ale lieky som na ňu nebrala žiadne. Teraz ju nemám, ale kebyže sa mi to znova rozbehne, tak by ma to dobre naštvalo. Môžem si nejako natrvalo udržať terajší zdravotný stav? Čo by som mala robiť podľa vás?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Detoxikácia - ako dlho mi vydrží zlepšenie? - Fórum - ZDRAVIE.sk