schudnem s antikoncepciou?

Príspevok v téme: schudnem s antikoncepciou?
evka245;;

beriem antiku už dlho, nepribrala som z nej, dokonca za toho pol roka som aj schudla. chcem sa spýtať, či ak začnem s nejakou drastickejšou dietou ( a prosím nestarajte sa s akou alebo čo, neohrozím seba, normálna 5krát denne strava, zdravá, nebudem sa týrať) či sa mi vôbec podarí schudnuť?predsa len antikoncepcia udržuje moje hormony v rovnakom stave a mala by udržiavať aj moju hmotnosť? chcem schudnuť viac ako dalších mizerných 5 kilov ( a naozaj to potrebujem, nieje to len tak). mala by som ju teda radšej vysadiť na obdobie chudnutia?

maruska123

to sa neda povedat vo vseobecnosti, pretoze kazda zena inak reaguje na antiku..ci sa ti podari schudnut s nou alebo bez nej, ti nikto nepovie

ked chces vysadit antiku na nejake obdobie, tak rataj aspon s polrokom, pretoze inak si doseries uplne svoje hormony,vysadenie na mesiac-dva narobi viac skod ako prospechov

User_37597

zbytocne vysadis ked zena po vysadeny schudne asi tak za rok.postupne jej to ide dole.to nefunguje tak ze vysadi a za mesiac je na povodnej vahe.kludne si chudni aj pocas brania Hak.