Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

syfilis? ina pliaga?

dana_e

no ono by to aj mohlo byt z holenia len to tam mam uz asi tyzden takze by to mohlo odist a nerobit mi to nervy co tam mam.. a hlavne to ze mavam obcas vytok a zapachajuci nie len ze vytok.. to tiez neviem ci je normalne.. mam sice 24 rokov ale nepreberame taketo temy s kamoskami tak neviem ci je to normalne

jajka001_

nieco tu baby pisali raz ze to mali z holenia, zapaleny korienok
nestresuj sa zbytocne, jedna vyrazka nic neznamena

dana_e

ona ma takto neboli len ked sa jej dotknem, no a co som pozerala na googli obrazky ako vyzera syfilis tak to je brutal to sa neda porovnat
toto vyzera skor ako ked sa na tvari urobi mali akne pupienok je to mala vyrazka s bielou bodkou

jajka001_

syfilis to nebude:
Syfilitická vyrážka obvykle spočiatku je nebolestivá, môže byť niekoľko centimetrov veľká, hladká a vypuklá. U žien sa zvyknú objavovať vo vagíne, alebo krčku maternice, a keďže sú nebolestivé, často ostávajú neodhalené. Miznú samy, ale baktérie syfilisu ostávajú v tele naďalej. U niektorých ľudí môže syfilis prejsť do pokojového štádiá, čo znamená, že sa už u daného jedinca žiadne príznaky nemusia znovu objaviť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

syfilis? ina pliaga? - Fórum - ZDRAVIE.sk