Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

len tak od veci

blondula

ano ano,tu na slovensku byvam na dedine v dome.ale moje macky su zvyknute aj v byte.ta stranka co si mi dala,tam sa musim registrovat :-( neznasam registracie :D

jajka001_

to je ine, byt a dom, to je sto a jedno
neviem co by mala mačka zo života v byte. furt zatvorena. su aj take druhy špecialne na to ale mne sa pacia len tie klasicke

blondula

oni sa sami vencia :DDD mam aj voditka,ale nemaju ich radi.v lete chodievali casto po vonku,dokonca mali aj spravenu budu vonku a kazdy den o pol 8 cakali jak psy a som ich zatvarala.potom som ich dala vykastrovat,presli vysetrenim,ockovanim,odcervenim a su v dome.len rano maju taky zvyk,ze na 15-20 minut sa pytaju von :D

jajka001_

normalne tie mačky venčíš?
nam raz vbehlo cez otvorene okno do izby mača...svokru skoro šlak trafil jak sa zlakla...ale len skoro :D

blondula

neviem ako sem tie fotky vkladate :-(
jajka001... ani ja som nechcela ani za svet zviera v byte a odkedy mam mojho Garfusa,toho britskeho macka,tak sme si este v Spanielsku adoptovali siamskeho kocurika :D toho mame namiesto psa,je to taky akcny kocur a dokonca aj mysi chyta :DDD rano sa chodia prevetrat na par minut von a pred 2 dnami doniesol mys :DDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

len tak od veci - Fórum - ZDRAVIE.sk