Zmätenosť

Príspevok v téme: Zmätenosť
vreck_44

Bol by som rad, keby ste napisali svoj nazor pripadne vase podobne skusenosti...problem je v tom ze priatelka a vlastne aj ja sme zmateni, sme spolu uz dlhsie a v poslednej dobe nam to neklape, hlavne z jej strany, najprv som bol nastvany na nu preco je taka, ale teraz ked uz sa na to pozeram triezvejsim pohladom, nemam jej co vycitat lebo obcas zacinam pocitovat tiez neistotu...ako to prekonat? ako vobec viete ze clovek s ktorym ste teraz je ten pravy? ja ju mam velmi rad ale na druhej strane ma tiez zacalo trochu ´desit´ ze som moc namotany a ze uz by som s nou mal byt cely zivot, mavate podobne pocity ty co ste s niekym uz dlhsie?

J111

Kto uz chce byt s niekym cely zivot? Povedzme si to otvorene. Nikto. Ide to nejako proti nejakej zdravej logike, mozno prirode.

natusa42

podobná zavidim ti tvoju guraz ..
ked si nevidela na nom ziadnu chybu ...a aj ta si ho pustila k vode ..a nasla si si aspon "lepsieho " ?..uf,co ja by som dala za to,kebyze nema ten "moj " ani jednu chybu,uff ..:(:(ja by som chcela mat tvoju odvahu,ja ju nemam,teda raz som ju nabrala,ale rozchod to nebol,len poauza a po nej nas vztah pokracuje predsaa len :( ale nechcem ho ,no som s nim :( lebo ho nechcem ranit ..:( viem,ze je do mna az chorobne zamilovany,ale tym padom je to kruh,ktory nema konca :(

u mna je podobny problem vreck,lenze u mna su velke porblemy vo "vztahu " .neviem ci to mam tak nazvat vobec,asi skor nie...
a proste ..chcem rozchod,ale neviem ako na to ...mozno ani vy neviete ako na to

Podobná

Zeler , neľutovala ...
Aj keď v porovnaní s mojim terajším partnerom bol možno lepší .
Boli chvíle , keď som si predstavovala , čo by asi bolo , ak by sme zostali spolu ,ale to bolo iba také vecné premýšľanie , či by bol môj život iný .
Je pravda , že som mu asi pol roka po rozchode zavolala , dlho sme sa rozprávali a až vtedy som sa nejak vnútorne vyrovnala s tým , že som mu ublížila . Odvtedy sme sa nestretli ...

Podobná

Môže to byť stereotyp...
Ja som kedysi po trojročnej známosti začala mať pocit , že ON nie ja ten pravý .Bol milý , mal ma rád , no nikam sa náš vzťah neposúval ...niečo mi chýbalo . Rozišla som sa s ním , bolo to veľmi ťažké , viem , že som ho veľmi ranila , no napriek všetkým jeho prosbám som neustúpila , bol koniec . Keď sa ma ktokoľvek opýtal , prečo , nevedela som ...žiadny reálny dôvod som nemala ...
Ja som proste mala pocit , že to musím skončiť , že ma ten vzťah nenaplňa ...
Neviem , ako je to s vami ,či nemáš záujem o niekoho iného ? , nuda ? , alebo ste postupne prišli na to , že ste úplne odlišní , že si nemáte čo povedať ?